15 rugsėjo 2015

Naujiena jautriai odai: MIXA

Labai mėgstu susipažinti su naujausiomis kosmetikos priemonėmis, todėl labai džiaugiuosi, jog turėjau galimybę sudalyvauti jautrios odos priežiūros priemonių Mixa pristatyme. Prekės ženklas pasaulyje žinomas jau seniai, jis sukurtas 1924m. Prancūzijoje ir iki dabar puoselėja jautrią odą. * Visos įraše naudojamos nuotraukos - Antano Minkevičiaus

Pristatymo metu ne tik turėjau progą apžiūrėti produktus, bet ir iš profesionalios dermatologės išgirsti daug įdomios informacijos apie jautrią odą. Pasirodo, apie jautrią odą sklando daug mitų. Turbūt ryškiausias iš jų jog jautri oda - tai odos tipas. Prisipažinsiu, ir aš taip maniau! Pasirodo, tai odos būsena, kurią sukelia daugybė vidinių iš išorinių veiksnių - įvairūs sveikatos sutrikimai (pvz.: skrandžio problemos), stresas, temperatūrų pokyčiai ir kt. Dėl to atsiranda jautriai odai būdingi nemalonūs požymiai - tempimas, perštėjimas, niežėjimas. Taigi, tiek riebios, tiek sausos ar mišrios odos turėtojams gali pasitaikyti, kad oda bus jautri.


 Pristatymo metu taip pat sužinojau, kad jautri oda elgiasi "hiperaktyviai", tai yra, kur kas intensyviau reaguoja į visus aplinkos dirgiklius, įvairius kosmetinius komponentus. Būtent tokiai odai skirta "Mixa" kosmetikos priemonės, kurios yra itin švelnios, nealergizuojančios.


Man labai patiko tai, kad priemonės labai įvairios - yra tiek micelinis vanduo, tiek prausiklis, makiažo valiklis, net BB ir CC kremai. Priemonės suskirstytos į tris linijas (tai rodo ir pakuočių spalvos): drėkinanti linija (mėlyna), linija raustančiai odai (raudona) ir linija itin sausai odai (geltona).


Taip pat dermatologė pristatymo metu paminėjo labai įdomų dalyką - pagal taip, kaip rausta jūsų oda, galima spręsti apie turimas sveikatos problemas. Jei raudonuoja oda nuo lūpų į viršų (skruostai, nosis, kakta) - galimos problemos su skrandžiu, jei nuo lūpų žemyn (kaklas, krūtinė) - reikėtų atkreipti dėmesį į širdį.

Taigi, pristatymo metu sužinojome labai daug įdomybių, taip pat gavome produktų testavimui (jau spėjau išbandyti micelinį vandenį, labai patiko), tad artimiausiu metu apie "Mixa" kosmetiką papasakosiu plačiau. O kol kas dalinuosi renginio akimirkomis:

Džiaugiuosi turėjusi progą renginio metu susipažinti su blogere Viktorija (susipažinkite ir jūs, jos tinklaraštį galite rasti čia)


 

O jums ar aktualios priemonės jautriai odai?

4 komentarai:

  1. Iš tikrųjų labai smagiai praleidom laiką!:)) Ir man buvo labai malonu susipažinti.:))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Anonimiškas09 vasario, 2016

    Šitas puslapiukas nebesipildys ? :(

    AtsakytiPanaikinti