09 rugsėjo 2015

Iki, vasara!

Šiandien kažkodėl jaučiuosi labai sentimentaliai... Atrodo, kad vasara prabėgo taip greit, kad nė nespėjau pastebėti. Išties, taip ir buvo, praktiškai visą rugpjūtį praleidau lankydamasi pas gytojus, vėliau - namie, sirgdama ir gerdama antibiotikus... Tikrai ne taip įsivaizdavau ir planavau savo atostogas. Bet net ir su tokiais nesklandumais jos buvo geros - nors yra daug dalykų, kurių nepadariau (neapsilankiau nė viename festivalyje, nors turėjau planų važiuoti net į kelis; nenuvažiavau prie jūros...), bet yra ir smagių akimirkų, kuriomis ir noriu su jumis pasidalinti :) Nuotraukos prastos kokybės, didžioji dalis fotografuotos telefonu, bet visos turi kažkokią dalelę mano vasaros:1 - Kiekvieną vasarą aš vis grįžtu prie sveikesnės mitybos. Turiu daugiau laiko maisto gaminimui, receptų paieškoms, planavimui... O ir šviežių daržovių gausa taip ir vilioja gaminti... Išbandžiau garų puodą - man laaabai patiko, viskas taip greitai, paprastai ir, svarbiausia, sveikai! Jau žinau, kad šis mano sveikos mitybos periodas užsimirš kartu su vasara - kai reikia į studijas ne visada ir pusryčius spėju suvalgyti, o ką jau kalbėti apie suplanuotą visos dienos valgiaraštį... Tikiuosi, kad kada nors man pavyks atrasti sistemą, kuri man padėtų dažniau valgyti namie gamintą maistą, šviežią maistą, tačiau neskirti tam pusdienio. Gal turite kokių patarimų šiuo klausimu?
2 - Kadangi vasara buvo laaabai karšta, stengiausi per karščius nekišti nosies iš namų. O ką geriau veikti vėlyvą popietę, jei ne pasidaryti sau mini spa su veido ir plaukų kaukėmis? :)
3 - Nors į festivalius ir nenukeliavau per visas savo ligas, bent keliuose koncertuose spėjau apsilankyti, vienas iš jų - The Petebox, jau seniai mėgstu jo muziką, gyvai matau nebe pirmą kartą, bet kiekvieną kartą būna super!
4 - Viena iš tokių akimirkų, kai nesvarbu, kaip atrodai, svarbu, kaip jautiesi. Kelias savaites praleidus slampinėjant po namus, matuojantis temperatūrą, geriant vaistus ir šiaip nuolat besijuntant silpnai, paskui labai įvertini, ką reiškia jaustis gerai. Ši nuotrauka daryta, kai su vaikinu važiavom kažkur ne baisiai toli, gal tik iki parduotuvės, bet švietė saulė, aš buvau garsiai įsijungus muziką ir tiesiog džiaugiausi malonia diena :)
5 - Kadangi sirgdama turėjau daug laisvo laiko, bet visiškai nesinorėjo sėdėti prie kompiuterio (nuo jo labai greit paskausdavo galvą), laaabai daug laiko praleidau spalvindama. Taip taip, ir aš pamėgau dabar tokią populiarią veiklą, bet jūs net neįsivaizduojat, kaip atpalaiduoja ir kaip smagu tiesiog pasinerti į spalvas ir raštus... Spėjau išbandyti įvairiausius pieštukus ir tušinukus, įsigyti kalną spalvinimo knygų... Žodžiu, rimtas hobis! :D
6 - O kaipgi vasara be Joninių! Su draugais šventėm labai tradiciškai, ir vainikus pynėm, ir juos plukdėm, ir aplink laužą šokom... Net ir lietus geros nuotaikos nesugadino!
7- Vasaros pradžioje savaitę praleidau Amsterdame. Pirmą kartą lankiausi Olandijoje, tad įspūdžių buvo daug. Tik nuotraukų mažai, nes kažkaip norėjosi ne fiksuoti akimirkas, o jomis džiaugtis ir būti!
8 - Vasaros pabaigoje su vaikinu persikėlėm gyventi kartu, jau seniai planavom kartu keltis šią vasarą, labai tuo džiaugiuosi ir dabar turiu milijoną visokių smagių mažų rūpestėlių.
9 - Na gerai, gal ne tokie jie ir maži! Daiktų atsivežėm tikrą kalną! Bet jau spėjom apsitvarkyti ir net nebūčiau pagalvojusi, kad taiiip smagu viską rinkti savo namams, atrodo, virtuvės įrankių skyriuje pastaruoju metu leidžiau daugiau laiko, nei kosmetikos parduotuvėse :D bet atrodo, ir šio, ir to reikia, o dar koks gražus dalykėlis, o šis labai tinka prie svetainės spalvų, o tas gražiai atrodytų virtuvėje... Žodžiu, jaučiuosi tokia šeimininkutė :D

Taigi, tokia mano vasara - gal nieko įspūdingo, prabangaus ar triukšmingo; didžiąją dalį jos praleidau namie (kad ir neplanuotai), bet visai tuo džiaugiuosi, buvo proga prisiminti, kaip svarbu prižiūrėti savo sveikatą, nepervargti, nustoti bėgti ir bėgti, o leisti sau pailsėti ir tiesiog pasimėgauti smulkmenomis
:)

O kokia buvo tavo vasara?

2 komentarai:

  1. Patiko šitas, nuvažiavom ne taip toli, gal iki parduotuvės. Taip juokiausi. Kaip smagu džiaugtis tokiomis mažomis akimirkomis :))) Kad ir sirgai, matau, kad labai smagią vasarą turėjai :))

    AtsakytiPanaikinti
  2. Džiaugiuosi, kad pralinksminau :D man ir pačiai juokinga, bet išties, labai gera buvo, kad ir netolima kelionė :))

    AtsakytiPanaikinti