31 liepos 2015

Makiažo šepetėlių plovimas? Paprasta!

Kai tik pradėjau rašyti šį tinklaraštį,vienas iš pirmųjų mano įrašų buvo apie makiažo teptukų priežiūrą. Mano nuomonė nepasikeitė iki šiol - šepetėliai yra labai svarbūs norint atlikti gerą makiažą, o tam, kad šepetėliuose besikaupiančios bakterijos nepasklistų po visą veidą ir spuogai nepradėtų dygti kaip grybai po lietaus, reikia šepėtėlius nuolat tinkamai prižiūrėti.

BET. Turbūt visos, kurios turi daugiau nei porą keletą makiažo šepetėlių mane supranta, kai sakau, kad nekenčiu teptukų plovimo dienos. Taip, tai yra būtina. Taip, tai nėra sudėtinga. Bet kai praleidžiu gerą pusvalandį trindama muiluotus šepetukus į delną, rankos spėja susiraukšlėti nuo vandens, sudirgti, todėl tai tikrai nėra mano laukiamiausia procedūra. Todėl ebay užmačiusi Brush Egg, kurio aprašymas žadėjo iš esmės palengvinti makiažo šepetėlių plovimą, iškart jo užsimaniau. O jis atrodo štai taip:


Daugybė pardavėjų ebay siūlo šį dalykėlį, kainos svyruoja nuo dolerio iki dviejų. Vienintelis mane neraminantis dalykas - tai yra padirbinys, identiškai atrodantį originalą galima įsigyti amazon už 14 dolerių (be nuolaidos). Vis dėlto, pirmą kartą šį makiažo šepetėlių plovimo įrankį pastebėjau per ebay, net nežinojau, kad egzistuoja jo pirmtakas.

Kaip bebūtų, išbandžiau jį ir likau patenkinta, manau, antro tikrai neprireiks nes neįsivaizduoju, kaip būtų galima sugadinti ar sunaudoti šį kiaušinį. Na, o dabar apie tai, kodėl jis toks geras:


Šis įrankis yra nedidukas, jis užsimauna ant dviejų pirštų (arba trijų, jei esate laaabai liekna). Plokščioji pusė turi dvi dalis - griovelius, kurie skirti didesniems teptukams plauti ir taškelius, kurie yra tankesni ir todėl tinka mažiems šepetėliams. Principas labai paprastas - kaip senovinės skalbimo lentos. Grioveliai padeda greičiau ir lengviau išplauti nešvarumus, tačiau tai daro nepažeisdami teptuko ir nepakeisdami jo formos. Žodžiu, nieko sudėtingo, tačiau labai veiksminga ir svarbiausia, nereikia šlapintis rankų!


 Žodžiu, esu išties patenkinta šiuo daikčiuku, man patinka tai, kad jis neužima daug vietos (kaip, pavyzdžiui, tokios pat paskirties pirštinė), yra patogus naudojimui ir labai patvarus (pirkau jį daugiau nei prieš pusmetį, tačiau jokių naudojimo žymių dar nematyti).

O ką jūs manote apie šį mažą makiažo šepetėlių plovimo pagalbininką? Gal naudojate kažką panašaus? Kaip jūs plaunate savo makiažo šepetėlius? Pasidalinkite komentaruose!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą