26 birželio 2015

Lush ir All Out kampanija #GayIsOK

Pastaruoju metu neskiriu daug dėmesio savo tinklaraščiui ir kiek atsilieku su visomis naujienomis, kelios tinklaraštininkės jau prieš kurį laiką pasidalino naujienomis apie LUSH ir All Out kampaniją už LGBT lygybę. Vis dėlto, nesigailiu, kad uždelsiau su straipsniu ir galiu jį paskelbti būtent šiandien, kai įvyko didžiulis perversmas istorijoje - JAV Aukščiausiasis teismas įteisino vienalytes santuokas visose valstijose.

Vis dėlto, toli gražu ne visose šalyse lygybė ir teisė į meilę nėra savaime suprantamas dalykas. Lush ir All Out kampanija skatina pasisakyti už LGBT lygybę visame pasaulyje:
O jei tavo meilė būtų nelegali?
Lush ir All Out rengia kampaniją už LGBT lygybę visame pasaulyje ir siekia surinkti 250 tūkst. svarų, kad paremtų pasaulio aktyvistus.

#GayIsOK


2015 m. birželio 25 d. – liepos 5 d.

Minint istorines 1969 m. Stonewall riaušes Niujorke, pažymėjusias judėjimo už LGBT teises pradžią, 2015 m. birželio 25 d. – liepos 5 d. 825 Lush parduotuvės visame pasaulyje klaus savo klientų: ,,O jei tavo meilė būtų nelegali?”, ir skatins juos skelbti asmenukes su kampanijos lėšų rinkimo produktu – auksiniu LUSH Love aromato muilu bei išsakyti pasauliui, kodėl #GayIsOK. Kampanija tikimasi iki liepos 5 d. šia žinute socialiniuose tinkluose pasiekti 10 mln. žmonių.

Alessandro Commisso iš LUSH komentuoja:
„Mūsų personalas ir klientai aistringai reaguoja į LGBT problemas – atėjo laikas padaryti pasaulinį pareiškimą. Homoseksualų teisės nėra pasirinkimas – jos yra pagrindinės žmogaus teisės.“
Kodėl LUSH skleidžia šią žinią?


Pastaraisiais metais kai kuriose pasaulio šalyse buvo padaryta didelė pažanga lygybės link. Tačiau kitose - žengiame atgal.

• 76 šalyse būti homoseksualu yra nusikaltimas. Dešimtyje tai gali kainuoti gyvybę.

• Pasaulyje nėra nė vienos šalies, kurioje lesbietės, gėjai, biseksualai ir/ar transseksualai turėtų visiškai lygias teises.

• 2,8 milijardai žmonių gyvena šalyse, kuriose gyventi atvirai reiškia paaukoti savo šeimą, laisvę, saugumą ir orumą.
#GayIsOK
Lush parduotuvės visame pasaulyje klaus savo klientų: ,,O jei tavo meilė būtų nelegali?”, ir skatins juos skelbti asmenukes su kampanijos lėšų rinkimo produktu – auksiniu LUSH Love aromato muilu – ir išsakyti pasauliui, kodėl #GayIsOK

Muilą jau galite įsigyti (bei tokiu būdu prisidėti prisidėti prie #GayIsOK kampanijos) galite Vilniaus prekybos centre "Panorama" esančioje LUSH parduotuvėje.

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą