16 gegužės 2015

Eat My Melissa @ Shopping Night Out

Vakar Vilniuje praūžė Shopping Night Out - smagus renginys, kurio metu buvo galima ne tik įsigyti prekių pigiau, bet ir išgirsti įvairių stilistų patarimų. Deja, vakar turėjau daug planų, todėl užsukau tik į vieną iš renginių - Melissa batų pristatymą parduotuvėje V2 Concept Store.

 Melissa batus atradau tik praėjusią vasarą (nors apie juos girdėjau jau gerokai seniau). Šie batai yra kuriami iš antialergiško plastiko, kuris gali būti pilnai perdirbamas. Be to, turbūt vienas iš labiausiai pagarsėjų Melissų bruožų - bateliai kvepia saldumynais. Plastikas ir saldumynai, skamba kiek keistai, tiesa? Bet nuo tada, kai išbandžiau savo pirmąją porą, tapau šių batų fane, manau, dar daug jų išsirikiuos mano spintoje. Mane papirko jų patogumas (turbūt vieninteliai batai, kurie man visiškai netrina, nespaudžia ir nesuteikia jokio diskomforto). Be to, kuriant Melissos batus dažnai prisideda ir įvairūs gasūs dizaineriai, tokie kaip Jason Wu, Karl Lagerfeld, Vivienne Westwood ir kiti.

 O šiandien noriu jums parodyti keletą nuotraukų iš vakar V2 Concept Store vykusio naujos kolekcijos pristatymo, kur buvo galima ne tik paskanauti vaišių, apžiūrėti naująją kolekciją, bet ir įsigyti Melissa batelių su 15% nuolaida. Tiesa, šį kartą pasiūlymu nepasinaudojau, lauksiu vasaros ir tada rinksiuosi, ką įsigyti.


Mano akį iškart patraukė šie bateliai iš vaikiškos kolekcijos. Tiesą pasakius, jei tokių būtų didelio dydžio, pati mielai įsigyčiau, juk tokie žaismingi ir žavūs!


Šie Kalėdas primenantys bateliai ne ką mažiau mieli... Na, bet pereikime prie pasirinkimo suaugusiems:


Jason Wu kurti bateliai Magda. Atrodo itin stilingai, be to, manau, kad dėvėti juos būtų be galo patogu!


Pastebėjau, kad naujoje Melissos kolekcijoje dominuoja plačios linijos, masyvūs kulnai, žodžiu, tokie sunkūs batai. Man tokie labai patinka, tikrai reikės kažką įsigyti vasarai.


Sakykit, ar neprimena Pelenės kurpaičių? Tiesa, šie bateliai iš praėjusių metų kolekcijos, Melissos ir J. Maskrey bendradarbiavimo rezultatas, puoštas Swarowski kristalais. Gyvai atrodo tiesiog kerinčiai! Tiesa už tokį grožį (dabar jau su nuolaida) tektų pakloti apie porą šimtų eurų.


Grįžtant prie paprastesnių (ir įperkamesnių) variantų - Melissa Petal, į kuriuos dairiausi jau praėjusiais metais, manau, kad būtent juos įsigysiu šiemet.


Taigi, buvo įdomu pasidairyti, bet pastebėjau, kad mano žvilgsnis neapsistojo ties nauja kolekcija, krypo ir į praėjusių metų modelius. Tad reikės apsispręsti, kurių vis dėlto man labiau norisi :)


O jūs ar apsilankėtė Shopping Night Out? Jei taip, ką įdomaus ar verto dėmesio aplankėte, gal kažką įsigijote?

7 komentarai:

 1. Oho, kokie šaunūs visi bateliai :) Smagi "naktis" buvo, deja, nedalyvavau, bet kiekvienais metais vis pagalvoju, kad reiktų, kai pamatau ir paskaitas ką gero kiti atranda :)


  Makeup Demon blog
  Makeup Demon Bloglovin
  Makeup Demon FB page

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš tik šiais metais apie tokį renginį sužinojau, kitais reikės daugiau kur apsilankyti :)

   Panaikinti
 2. Kaip įdomu, visai neseniai tik išgirdau apie tokį gamintoją. O kokius batelius turi?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš turiu šiuos: https://baguncadequartoblog.files.wordpress.com/2013/07/melissa-harmonic-garden.jpg tokios a la šlepetės, bet aš jas ne tik pajūry nešioju, nes ir labai patogios, ir atrodo super :)

   Panaikinti
 3. Tie Jason Wu tiesiog nuostabūs :))

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai taip! Ir dar visokiausių spalvų buvo, mane tai geltoni sužavėjo, tik kažkodėl nenufotografavau :)

   Panaikinti
 4. Nors batai spintoje jau nelabai telpa, bet Melissa Petal tokie nerealūs...Noriu!:)

  AtsakytiPanaikinti