16 gegužės 2015

4 Long Lashes: pirmasis įspūdis bei nuotraukos PRIEŠ

Aš labai mėgstu skaityti straipsnius, kuriuose ne tik aprašomi produktai, bet ir aiškiai parodomas jų rezultatas - t.y. nuotraukos prieš ir po. Nes dažnai būna, kad ilgą laiką naudodamas produktą įpranti prie jo poveikio ir net nepameni, kaip buvo anksčiau. Todėl kai gavau pasiūlymą išbandyti blakstienų serumą 4 Long Lashes, labai apsidžiaugiau, kad galėsiu ne tik paeksperimentuoti, įvertinti jo poveikį, bet ir pasidalinti rezultatais su jumis. Taigi, kas tas 4 Long Lashes?


Tai mažytis, 3ml talpos buteliukas su serumu, kuris, anot gamintojų aprašymo, turėtų sustiprinti, pastorinti ir pailginti blakstienas. Bet visa tai - tik po nuoseklaus kasdienio naudojimo net keturis mėnesius. Taigi, reikės įdėti nemažai pastangų ir nepamiršti kas vakarą pasiteplioti blakstienas šiuo skysčiu. Kodėl jis turėtų būti veiksmingas? Jo sudėtyje yra bimatoprosto, kuris skatina blakstienų augimą; hialurono rūgšties, kuri jas drėkina ir provitamino B5, kuris jas stiprina. Žodžiu, skamba išties neblogai. Be to, ant pakuotės rašoma, jog produktas yra itin saugus, jį galima naudoti tiek po permanentinio makiažo, tiek po dažymo chna.

Taigi, perskaičiusi ant pakuotės bei lankstinuke pateiktą informaciją, ėmiausi bandyti produktą. Šiandien noriu jums parodyti nuotraukas prieš naudojimą, o po poros savaičių pasirodysiu vėl ir kartu galėsime stebėti, ar yra kažkoks vizualiai matomas rezultatas.


Štai, kaip atrodo mano blakstienos "PRIEŠ" - tikrai neypatingai ilgos, gan plonos. Tikiuosi, serumas jas sustiprins ir atgaivins.

O dabar šiek tiek apie mano pirmąjį įspūdį naudojant šį produktą. Visų pirma, mane šiek tiek prajuokino dviprasmiškas gaminio pavadinimas - juokiausi ir sakiau vaikinui, jog tikiuosi, kad jis reiškia "ilgoms blakstienoms" (For Long Lashes), o ne "keturios ilgos blakstienos" (Four Long Lashes). Taigi, sakyčiau, gamintojai kiek prašovė su pavadinimu, bandydami skambėti moderniai. Bet tai juk nekeičia produkto veikimo, tiesa?

Visų pirma, turiu pasakyti, kad aplikuoti serumą yra išties labai lengva. Plonas šepetėlis man primena gelinio pravedimo plunksnelę:


Tereikia kas vakarą šiuo šepetėliu perbraukti per viršutinį voką, prie pat blakstienų. Apatinių blakstienų tepti nereikia. Serumas įsigeria labai greit, nedirgina akių, per savaitę naudojimo nepastebėjau jokių nemalonių pojūčių, jausmas lyg užtepus vandenuką.

Tokie mano pirmieji pastebėjimai, 4LL jau apsigyveno mano vonios spintelėje ir kas vakarą sąžiningai tepu juo blakstienas ir laukiu pirmųjų rezultatų! Žinoma, nesitikiu, kad jie pasirodys labai greit, nes pilnas produkto kursas - 4 mėnesiai, o po to dar reikia jį naudoti porą mėnesių, tik jau ne kiekvieną dieną, bet kelis kartus per savaitę.

Šio butelaičio kaina nėra maža - 79 Lt/ 22,90 € Vis dėlto, šių 3ml turėtų užtekti 6 mėnesiams. Kol kas dar negaliu pasakyti, ar produktas vertas tokios kainos - lauksiu rezultatų ir tada pasakysiu savo galutinį verdiktą!

O jums ar teko mėginti 4LL arba panašios paskirties priemonę, skatinančią blakstienų augimą? Kaip greit oastebėjote pirmuosius rezultatus?

3 komentarai:

 1. Hm, visada buvo įdomūs įvairaus plauko blakstienų serumai, nes ir pas pačią tradicinės lietuviškos blakstienos - trumpos, pilkos ir tiesios. :D Lauksiu rezultatų!

  || Beauty Vibes ||

  AtsakytiPanaikinti
 2. Lauksim rezultato! :) Visai smalsu, nors man stebuklus daro ir paprastas ricinos aliejus :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Tikrai? O kiek aš juo tepliojausi, man kažkaip niekas nepasikeisdavo. Ar ilgai reikia jį naudoti, kad pasimatytų rezultatai?

   Panaikinti