17 balandžio 2015

Pirmosios makiažo priemonės | Eurokos apžvalga

Šiandien sveikinuosi su jumis ir rodau jau trečiąjį Eurokos apžvalgų vaizdo įrašą. Šį kartą jis apie kosmetinės pagrindus - tai yra, tuos dalykus, kurie man atrodo būtiniausi minimaliam makiažui. Darydama šį vaizdo įrašą daug galvojau apie savo paauglystę ir apie tuometinį požiūrį į kosmetiką - pamenu, maniau, kad viskas labai nesudėtinga. Kažkaip įsivaizdavau, kad jei, pavyzdžiui, šešėliai yra geri, tai savaime, makiažas irgi bus geras :) Dabar, aišku, manau kiek kitaip - svarbu ir šešėlių pagrindas, ir naudojami teptukai, ir, galų gale, įgūdžiai... Todėl galvojau apie priemones, kurias rekomenduočiau merginoms, kurios dar tik pradeda domėtis kosmetika, išbandyti ir atrasti. O ką jūs darytumėte kitaip, jei atsuktumėte laiką į savo pirmuosius kosmetikos bandymus (aš tai tikrai žinau, kad nebenaudočiau žydrų šešėlių per visą akies voką... ir nebenaudočiau tų aplikatorių, kurie būna pridėti prie šešėlių paletės..:))? Taigi, mano rekomendacijos čia:
Jei jus sudomino kažkuri vaizdo įraše apžvelgta priemonė ir norėtumėte sulaukti detalesnės apžvalgos, raštėlkite komentaruose (arba čia, arba youtube) ir būtinai paskirsiu tam įrašą!

 O kokios priemonės yra jūsų būtiniausios?

1 komentaras:

  1. Man patiko jūsų pateikta apžvalga šiame įraše. Gal turite daugiau savo vaizdo irašų kuriuose atliekamos makiažo priemonių apžvalgos?

    AtsakytiPanaikinti