21 balandžio 2015

Kiniški makiažo šepetėliai iš Ebay - ar verta? (+ vaizdo įrašas)

Sveiki! Šiandien noriu padiskuotuoti su jumis apie Ebay - faktas, kad ten daugelį dalykų galima rasti labai pigiai, tačiau ar verta pirkti, šiuo atveju, pigesnius makiažo šepetėlius, ar geriau investuoti į kažką brangesnio, bet ką gali apžiūrėti ir pačiupinėti prieš pirkdamas?


Pastaruoju metu man trūksta makiažo šepetėlių - naudoju juos dažniau, tad dažniau tenka ir plauti. Kol jie džiūsta, neturiu ką naudoti, todėl nusprendžiau pasieškoti kažkokio pigaus rinkinio, kuriuo galėčiau papildyti savo jau turimą ir mėgstamą makiažo šepetėlių kolekciją.

Apie šį vienuolikos dalių šepetėlių mediniais koteliais rinkinį daug girdėjau iš youtube, daug kas jį gyrė kaip tikrai gerą pirkinį už mažą kainą, tad nusprendžiau pati išbandyti ir pažiūrėti, kas ir kaip. Ypač mane sudomino tai, kad rinkinyje yra įvairių šepetėlių - nuo šepetėlio makiažo pagrindui iki šepetėlio, skirto šešėlių suliejimui. Išleidau vos $7.78 (siuntimas, kaip dažniausiai būna Ebay produktų, siunčiamų iš Kinijos, nemokamas). Šepetėlius pirkau čia.


Atidariusi siuntinuką radau štai taip supakuotus šepetėlius. Iš maišelio sklido gan nemalonus cheminis kvapas, nežinau, ar nuo supakavimo, ar nuo pačių šepetėlių, Visgi, juos išplovus, nemalonus kvapas dingo.


Visi šepetėliai buvo supakuoti į atskiras plėveles, taip jų šereliai nenukentėjo kelionės metu. Dedu pliusą.
 Vis dėlto, buvo ir akivaizdžių trūkumų. Pirmas, kurį jau turbūt pastebėjote - šepetėlių kojelės skirtingų spalvų - vienos šviesaus, kitos tamsaus medžio. Antrasis trūkumas - skirtingų spalvų šereliai:


Atsiprašau, kad šepetėliai murzini - juos nufotografavau tik po vaizdo įrašo filmavimo, nes tik tada tai pastebėjau - kairiojo šepetėlio šereliai atrodo rusvi, o dešiniojo - su violetiniu atspalviu.

Aišku, tokie vizualiniai trūkumai įtakos šepetėlių veikimui nedaro. Tai kaip gi su tuo veikimu? Įdedu nuorodą į savo youtube kanalą, kuriame padariau išsamią apžvalgą, išbandžiau visus šepetėlius ir juos aptariau:O tiems, kurie nenori žiūrėti įrašo, padarysiu trumpą santrauką - iš esmės, rinkinys vertas savo kainos, jame galima rasti neblogų šepetėlių veidui (makiažo pagrindui, maskuokliui, kompaktinei pudrai), tačiau šepetėliai skirti akims manęs toli gražu nesužavėjo.

Apibendrindama galiu pasakyti, kad kasdieniams šepetėliams verta investuoti į brangesnį ir kokybiškesni rinkinį, o šie tinkami nebent jau turimam papildyti.

O jūs ar perkate įvairius įrankius bei kosmetiką iš Ebay? Kokie jūsų atsiliepimai?

6 komentarai:

 1. :) Mano pastaba ne į temą. Vis sakai, kad šepetėliai iš ebay, kosmetika iš ebay :). Ebay gali būti gi prekės ir iš Vokietijos, ir JAV, ir UK. Ir visi pardavėjai taiko skirtingas siuntimo kainas. Tik pas kinus dažniausiai būna nemokamas siuntimas. Gal teisingiau būtų sakyti kiniški šepetėliai pirkti iš Ebay ir toliau juos aptarinėti, kaip kiniškus, o ne kaip ebėjinius :). Kodėl? Nes dar yra daugybė žmonių, kurie dar neatrado ebay, ar nedrįsta mėginti, tad jie gali pagalvoti, kad tas ebėjus, tai kažkokia kiniškų padielkių parduotuvė (kaip aliexpress). Na čia tik šiaip, mergaitiškai plepu :).
  Pati šiandien ieškojau kokio nors tokio rinkinuko, kur būtų tinkamų šepetėlių kontūravimui. Nieko neišsirinkau :D Vis atrodo tai to, tai ano nereikia, to ko reikia nėra, o vieną šepetuką pirkt ir laukt mėnesį tingisi :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už labai teisingą pastebėjimą, pasitaisysiu! Matyt, kadangi esu linkusi iš Ebay pirkti būtent tuos kiniškus produktus, iš įpročio taip ir įvardinau :)
   Aš tai vis žvalgausi į Jessup šepetėlius, apie tuos rinkinius irgi nemažai atsiliepimų, ten berods ir paskirų šepetėlių yra, gal ir kontūravimui kuris pritaikomas. Man tai visai patinka tas laukimas, spėju sugalvoti, kur panaudosiu :D

   Panaikinti
 2. Man irgi visai reikia naujų šepetėlių, bet kažkaip su kosmetika aš linkusi geriau pataupyti ir investuoti į kažką gero, nei pirkti katę maiše, nusipirkti tris kates už vieno gero produkto kainą ir po to nei vienos nenaudoti. :D Tai dabar bandau taupyti karvę kaštuojančiai Zoevai, trečdalis kelio jau įveikta, op. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Zoeva išties verti taupymo! Aš į juos vis pasidairau, gal, kažkada...:) Pritariu, kai pirkau Real Techniques rinkinius, atrodė, kad kaip ir daugoka tiek mokėti už kelis šepetėlius, bet niekada nesigailėjau. Žinoma, su pigiais teptukais kažin ar galima pasiekti tokios kokybės, bet bent keletą naudingų galima rasti :)

   Panaikinti
 3. Labai idomus irasas, kaip tik laukiu kabukio is aliexpress, tikiuosi nenuvils :))

  www.juodaplunksna.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Na šakės, mes kaip susitarę šią savaitę abi apie makiažo šepetėlius iš ebay parašėm :D vakar pagaliau baigiau rašyti įrašą apie Jessup makiažo šepetėlius (http://klotildapapartis.blogspot.com/2015/04/jessup-makiazo-sepeteliai.html). Galvojau ir domėjausi apie Tavo aprašytus, tačiau Jessup šepetėliai pasirodė šiek tiek kokybiškesni, dizainas mielesnis :) Taip pat manau, kad čia yra pasisekimas jeigu už tokią kainą atkeliauja visi vizualiai gražūs ir su nekrentančiais šereliais šepetėliai :))

  AtsakytiPanaikinti