03 balandžio 2015

LUSH Pot O' Gold dušo želė

Jau pagaliau išbadžiau visus LUSH Velykų produktus! Tad skubu jums papasakoti įspūdžius, o  dušo želė Pot O' Gold tai tikrai labai nekantravau jums parodyti!


Kai pamačiau įpakavimą, pamaniau, jog tai skystas produktas, kai atsidariau, pamačiau, jog tai tarsi valgomosios želė gabaliukas. Prisipažinsiu, iš pradžių net nesupratau, kaip naudoti.


Pirmąjį kartą pabandžiau tiesiog atsignybti gabaliuką ir juo ištrinti kempinę:


Štai tokį nemažą gabalėlį nugnybau, būtų tikrai užtekę mažesnio kiekio, nes dušo želė, mano nuostabai, labai smarkiai putojo. Antrąjį kartą prieš eidama į dušą nusprendžiau pasiskaityti internete, kaip vis dėlto ta dušo žele reikia naudotis. Pasirodo, jog yra daugybė variantų: naudoti po gabalėlį (kaip aš ir padariau pirmąjį kartą), kai kurie žmonės net susipjausto šį želinuką į mažus gabalėlius ir kiekvienai dušo procedūrai naudoja po vieną.

Man buvo gaila pjaustyti tokį gražų produktą, todėl nusprendžiau išbandyti kitą variantą iš siūlomų - pasiimti visą želė gabalą į ranką ir tiesiog juo praustis, it kokia kempine. Man toks produkto naudojimo būdas labiausiai patiko, tikrai labai neįprastas jausmas praustis su tokio žele gabalu, kuris taip ir taikosi išsprūsti iš rankų, bet tai dušo procedūrą paverčia smagesne, manau, vaikams ypač patiktų toks prausiklis. Taip pat išbandžiau ir LUSH siūlomą variantą - prieš naudojant šią dušo želė palaikyti šaldymo kameroje, kad prausiantis ji atgaivintų kūną. Man išties labai patiko, vasarą būtų išvis puiku! Bandžiau ir patrupinti gabalėliais į vonią, vietoje vonios put, rezultatas irgi geras. Vienintelis dalykas, ko nebandžiau, tai šiuo produktu trinkti plaukų - pasirodo, tam jis irgi tinkamas.


Taigi, itin smagus ir nepaprastai universalus, daugybe būdų panaudojamas produktas! O dabar šiek tiek apie jo kitas savybes. Šios dušo želė sudėtyje yra šviežių ananaso sulčių, apelsino žievelių bei vanilės - tiesiog puikus derinys. Bet kvapas man labiausiai primena medų, o kvepia tikrai stipriai! Iš pradžių man aromatas net buvo kiek per stiprus, reikėjo prie jo įprasti, bet su laiku jį pamėgau ir dabar mano rytai kvepia medumi :) Kaip jau minėjau, dušo želė labai gerai putoja, maloniai nuprausia kūną, o odą palieka ne tik švelnią, bet ir padengtą blizgučiais (kurie po vandeniu lengvai nusiplauna):


Ar šita dušo želė yra labai reikalingas ir būtinas turėti produktas? Tikrai ne. Ar vistiek norisi ją išbandyti, nes tai be galo įdomus, smagus, neįprastas ir nematytas produktas, kurį galima naudoti daugybe skirtingų būdų? Tikrai taip!Na, pasižiūrėkit - negi nesinori? :)

Ar priimtumėt į savo dušą tokį smagų produktą? Ar jums atrodo privalumas tai, kad šią dušo želė galima naudoti labai įvairiai, ar geriau kai produktas turi vieną tiesioginę paskirtį?


0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą