20 balandžio 2015

Avon Advanced Techniques Supreme Oils plaukų priežiūros priemonės

Labai ilagai kaupiausi šiam įrašui, priemones bandau jau ilgiau nei mėnesį. Įprastai taip ilgai neužtrunku, bet šįkart nenorėjau skubėti - norėjau pažiūrėti, ar mano pirmasis įspūdis sutaps su ilgalaikiu rezultatu. Apie ką aš? Apie Avon šampūną, kondicionierių ir purškiamą aliejų plaukams.


Praėjusiame įraše kalbėjau apie L'oreal veido aliejų ir kremą bei pabrėžiau, kaip man patinka juodos ir auksinės derinys produktų įpakavime. Lygiai tą patį galiu pasakyti apie šią Avon plaukų priežiūros priemonių liniją - pakuotės atrodo gražiai ir skoningai, auksinė spalva tarsi simbolizuoja sudėtyje esančius penkis skirtingus aliejus. Šioks toks minusas - ant pakuotės neįvardinta, kokie gi tie penki aliejai ir man teko pastudijuoti sudėtį norint juos atrasti. Pasirodo, tai yra saldžiųjų migdolų, vynuogių sėklų, makadamijos, aliejinės kamelijos ir marulos sėklų (pirmą kartą girdžiu tokį dalyką, gal kas žinote kas tai?) aliejai.

Patį pirmą kartą išsiplovusi plaukus šiuo šampūnu ir panaudojusi kondicionierių, tiesiog negalėjau patikėti tuo, kaip gerai jie atrodo - purūs, glotnūs, kvepiantys. Išdžiovinusi plaukus papurškiau juos aliejumi, tai suteikė jiems dar daugiau švelnumo ir kvapnumo, bet visiškai neapsunkino, nesuriebalavo. Po šių priemonių panaudojimo pirmąjį kartą, man nereikėjo net tris dienas plauti galvos, nes plaukai buvo vis dar purūs ir nesusiriebalavę (o šiaip plaudavau juos kas antrą dieną). Jau po pačio pirmo priemonių panaudojimo norėjau lėkti ir rašyti patį teigiamiausią atsiliepimą ir visus raginti įsigyti šį šampūną, bet nutariau palaukti ir pažiūrėti, ar šis efektas ne trumpalaikis, ar plaukai nepripras prie priemonių.

Pastarąjį mėnesį bandžiau įvairiai naudoti šią Avon liniją - kurį laiką naudojau tik ją, išties, plaukai šiek tiek įprato ir vėl reikėjo juos plauti dažniau, bet tas purumas ir nuostabus kvapas tik išplovus plaukus niekur nedingo. Vėliau visiškai pakeičiau plaukų priežiūros priemones ir žiūrėjau, ar tas geras rezultatas nebuvo laikinas ir ar grįžus prie kitų priemonių plaukai netaps šiaudiniai, bet taip neįvyko. Galiausiai, taip eksperimentuodama, radau man labiausiai patikusį būdą - naudoti šias priemones, tačiau kartu su kitomis, t.y. kas trečią kartą trenkant galvą pasirinkti kitas turimas priemones. Taip plaukams neatsiranda to "pripratimo" ir galiu džiaugtis rezultatu.


Aš daugiausiai ekcentavau šampūną ir kondicionierių, bet dvifazis aliejukas man irgi patiko. Prieš naudojimą jį reikia pakratyti ir šiek tiek papuršti ant plaukų. Kol kas neteko jo padauginti - rodos,. kad ir kiek purkščiau, plaukai neapsunksta, bet vistiek stengiuosi apsiriboti 2-3 papurškimais. Pradėjusi naudoti šias priemones, kaip tik šiek tiek apsikirpau, nes plaukai buvo nusilpę, o galiukai išsišakoję. Tfu tfu, bet bent kol kas naujų išsišakojimų nematyti, manau, kad šis aliejukas tikrai gerai prisideda prie to, kad mano plaukai išliktų sveiki.

Kalbant apie priemonių kainą, 250ml šampūno ir kondicionieriaus įprastai kainuoja po 3.90 eur (šio katalogo kaina 3.19 eur), o 100ml aliejaus įprastai kainuoja 7.7 eur (šiame kataloge - 6.49 eur).

Kaina man atrodo gerokai mažesnė, nei šių produktų vertė, tikrai žinau, kad baigusi šampūną ir kondicionierių, pirksiu dar (o aliejų, manau, baigsiu dar laaaabai negreit, jis naudojasi gan taupiai). Aišku, negaliu drąsiai sakyti, kad ši Supreme Oils kolekcija tiktų absoliučiai visiems - juk visi turi skirtingų poreikių ir nori skirtingo rezultato. Tačiau mano plaukams priemonės tiko idealiai - stebino tiek pirmasis įspūdis, tiek ilgalaikio naudojimo rezultatas (pastaruoju metu plaunu plaukus kas trečia dieną, o ne kas antrą, kaip anksčiau, plaukai mažiau riebaluojasi). Mano požiūris į Avon kosmetiką išties pasikeitė, nes atradau sau labai tinkančių ir patinkančių priemonių (apie dekoratyvinę kosmetiką galite paskaityti čia, o apie nagų lakus čia). Dabar beliko susirasti konsultantę...:)

O kaip dažnai jūs plaunate plaukus? Ar turite priemonių, su kuriomis tie tarpai tarp plovimo pailgėja ir plaukai rečiau riebaluojasi? Pasidalinkite savo gudrybėmis komentaruose!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą