25 kovo 2015

LUSH velykinis vonios kremas Golden Egg

Prieš porą dienų jums jau pristačiau LUSH Velykų kolekciją, o šiandien noriu aptarti pirmąjį produktą iš jos - vonios kremą Golden Egg.


Šis auksinis kiaušinis patraukė mano akį vos tik pamačiau jį Velykų kolekcijoje, o kai sužinojau, kad tai vonios kremas, pasidarė dar smalsiau. Anksčiau niekada nesu bandžiusi Lush vonios kremų, todėl buvo labai įdomu, koks bus jo poveikis - mat aprašyme žadama, kad nuo jo oda taps neapsakomai švelni.Iš pradžių noriu pasakyti, kad dar neįmestas į vonią šis kiaušinis jau laaabai skaniai kvepėjo, o įmestas - paskleidė malonų aromatą po visą vonią. Tik man niekaip nepavyko suprasti, ką jo kvapas man primena. Sudėtyje - saldžiųjų laukinių apelsinų ir bergamočių aliejai, o odai puoselėti - kakavos sviestas ir alyvuogių aliejus. Labai nekantravau pamatyti, kaip po vonią pasklis blizgučiai, tad net nufilmavau, kaip produktas tirpsta vandenyje, kad ir jūs galėtumėte tai pamatyti:


Šiuo vonios kremu galėjau grožėtis tikrai ilgai, jis tirpo turbūt geras penkiolika minučių - iš pradžių nuo jo nuplaukė visi blizgučiai ir nusėdo ant vonios dugno, tuomet vanduo nusidažė geltona spalva (tiesa, turiu pridurti, tai ne pati patraukliausia spalva, kurioje būtų galima maudytis...), o galiausiai ėmė tirpti paskutinis sluoksnis, kur, kaip supratau, buvo kakavos sviestas ir alyvuogių aliejus.


Kairėje - blizgučiai, tik įmetus kiaušinį nusėdę ant vonios dugno; dešinėje - galutinis rezultatas.

Nežinau, kodėl Lush pasirinko šiam vonios kremui tokią nepatrauklią spalvą, bet viskas, išskyrus spalvą, buvo tobula! Įlipus į vonią blizgučiai pakilo nuo dugno ir išsimaišė vandenyje, nepakartojamas kvapas iš odą maitinantis efektas buvo nuostabus, pasijaučiau labai prabangiai :)

O kai išlipau iš vonios (po to, žinoma, nusipraususi po dušu), pastebėjau, kad mano oda ne tik tapo labai švelni, bet ir visa liko padengta smulkiais žėrinčiais blizgučiais! (Turiu paminėti, kad jie liko tik ant kūno, o nuo vonios paviršiaus nusiplovė labai lengvai)


Nuotraukoje pavyko užfiksuoti vos kelis, bet iš tikrųjų jų buvo daugybė, ir visi jie itin smulkūs. Manau, jog šį vonios kremą būtų tiesiog puiku panaudoti tada, kai norisi visam kūnui suteikti švytėjimo (pavydžiui, prieš einant į vakarėlį), nes efektas tikrai labai gražus!

Šis vonios kremas jau tapo mano favoritu ir, kol dar yra Velykų kolekcija, lėksiu įsigyti dar bent keletą šių nuostabių auksinių kiaušinių atsargai!

O jums ar patinka priemonės, suteikiančios kūnui spindesio?

4 komentarai: