16 vasario 2015

Savaitės mėgstamiausi 02.09-02.15


Praėjusi savaitė pralėkė labai greit, o kadangi šiandien nedarbo diena, atrodo, jog vis dar sekmadienis... Vieną dieną vėluoju su kassavaitine rubrika, bet tikiuosi, kad labai nepyksite, nes turiu daug kuo pasidalinti!
 • Knygos. Pradėjau skaityti be galo įtraukiantį Paulos Hawking psichologinį trilerį "The Girl on the Train". Skaitau knygą originalo kalba, tad jaučiuosi plečianti savo anglų kalbos žodyną. Tuo pačiu esu be galo įsitraukusi į siužeto vingius ir įdomu, kaip čia viskas pasibaigs, nes kol kas dar niekas neaišku. Istorija pasakojama kelių personažų akimis, įdomu tai, kad pagrindinė veikėja yra moteris, su kuria šiaip tarsi nesinorėtų susitapatinti - ji alkoholikė, maniakiškai persekiojanti savo buvusį vyrą ir naująją jo šeimą - tačiau autorė sugeba taip perteikti personažo mintis, kad nenoromis imi suprasti moters poelgių motyvus, net jos gailėtis. Šiuo metu esu įpusėjusi knygą, bet įtariu, kad šiandien prieš miegą ją ir pabaigsiu - esu per daug susidomėjusi siužetu, kad atidėčiau skaitymą rytojui.
 • Filmai. Pagaliau pamačiau filmą "Visko teorija", paremtą Steveno Hawkingo gyvenimu, kurį jau seniai norėjau pažiūrėti. Esu labai sužavėta tiek filmu, aktorių vaidyba, tiek be galo stipraus žmogaus istorija, slypinčia už filmo. Tikrai labai siūlau visiems pažiūrėti, man sukėlė daugybę skirtingų minčių ir emocijų.


 •  Renginiai. Šią savaitę nukeliavau į Parfumeria.lt parduotuvės atidarymą VCUP parduotuvėje Vilniuje, apie jį šiek tiek plačiau papasakosiu kitame įraše. Taip pat apsilankiau Douglas organizuotose grožio dienose.
 • Šventės. Negaliu nepaminėti ir praėjusią savaitę buvusios Valentino dienos, kuri man buvo ir džiugi, ir nelabai - apsirgau, tad teko apsilankyti pas gydytojus, bet vakarą jaukiai praleidau su savo vaikinu.
 • Muzika. Prisiminiau praėjusią vasarą labai mėgtą dainą:


Taigi, tokie mano praėjusios savaitės džiaugsmeliai! O ką įdomaus patyrėte ar nuveikėte jūs?

8 komentarai:

 1. Patiko, šaunuolė! :)
  http://gabukasa.blogspot.com/ kviečiu ir pas save :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Gabriele, būtinai užsuksiu į svečius :))

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. Ačiū už pastebėjimą,pataisiau, turėtų rodyti!

   Panaikinti
 3. The Theory of Everything truko berods 1:45h, tai kokį pusantros jų sėkmingai praverkiau. :D Nerealus filmas ir nerealius jausmus sukelia. Dabar kiekvieną dieną soundtrack'o klausau.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš irgi didžiąją dalį filmo praleidau apsiašarojusi, bet kino salėj tokių buvo dauguma :D bet išties, labai už širdies griebiantis filmas, tuo labiau, kad žiūri ir žinai, kad tai ne šiaip sukurtas siužetas, o tikro žmogaus tikras gyvenimas...

   Panaikinti
 4. Kaip tik savaitgalį pažiūrėjau "The Theory of Everything". Tikrai čia vienas geriausių filmų, kurį rekomenduočiau pasižiūrėt visiems :)

  Monika
  https://365affairs.wordpress.com/

  AtsakytiPanaikinti
 5. Kaip puiku sulaukti tiek gerų atsiliepimų apie filmą, nes iki šiol jo nemačiau, o girdėjau tik neigiamus vertinimus, kad puiki istorija filme labai "suholivudinta". Atgaivinot norą jį pamatyti :) pamenu, kai pamačiau treilerį nusprendžiau, kad be ašarų čia neapsieisiu :D

  http://veidrodeli.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti