02 vasario 2015

ŠALTA-KARŠTA: Maskuokliai

Štai ir antrasis rubrikos "Šalta-karšta" įrašas! (Pirmąjį galite rasti čia : Šalta-Karšta: Blakstienų tušai) Primenu, kad nuo šiol naujus rubrikos "Šalta-karšta" įrašus rasite tinklaraštyje kiekvieno mėnesio pirmąjį pirmadienį. O šiandien norėčiau aptarti maskuoklius. Tiesą pasakius, tai tokia priemonė, kurią naudoju toli gražu ne kasdien, o tik tam tikromis progomis - kai reikia fotografuotis, einu į kažkokį renginį ar reikia pasirodyti scenoje. Todėl dažniausiai perku itin pigius maskuoklius (kad nebūtų gaila išmesti, jei nespėsiu sunaudoti viso iki galiojimo laiko pabaigos), bet manau, kad pigus produktas - toli gražu ne visada prastas. Taigi, pristatau jums nebrangių (iki 5 eurų) maskuoklių trejetuką - nuo blogiausio, kurio nerekomenduočiau niekam, iki geriausio, kurį naudoju ir džiaugiuosi!Labai gaila, bet labiausai nenusisekusiu produktu tapo MUA Pro Base maskuoklis/šešėlių pagrindas. Gaila visų pirma todėl, kad labai mėgstu MUA kosmetiką, ji yra puikus pavyzdys to, kad kosmetika gali būti nebrangi, bet tikrai neblogos kokybės, tačiau šįkart likau nusivylusi - tikėjausi puikaus produkto, atliekančio kelias funkcijas, o gavau tokį, kuris nė vienos neatlieka tinkamai.. Be to, likau pasimetusi dėl to, kad internete pilna puikių atsiliepimų apie šį gaminį, kuris visiškai man nepatiko. O dabar apie tai, kas man labiausiai užkliuvo:


Pasižiūrėkit į tą spalvą. Tokia kanarėlės geltona. Iš pradžių į ją žiūrėjau skeptiškai, turbūt būčiau net nesumaniusi pirkti šios priemonės, jei ne daugybė puikių atsiliepimų ir nedidelė kaina. Gamintojų puslapyje teigiama, kad šis geltonas atspalvis puikiai padeda užmaskuoti pajuodusius paakius, spuogelius, be to, priemonė veikiai ir kaip šešėlių pagrindas. Dar kartą nusistebėjau, juk pagal spalvų teoriją mėlyną (paakių) spalvą neutralizuoja raudona, o spuogelių raudonį paslepia žalia. O čia viena, ir geltona priemonė viskam. Na, bet pabandžiau surizikuoti - ką gali žinoti, gal MUA tikrai išrado kažką visiškai naujo.


Maskuoklis labai pigmentuotas, tirštas, tepasi lengvai. Bet. BET. Taip, kaip jis atrodo nuotraukoje, taip ir ant paakių/spuogelių/vokų. Ryškiai ir skaisčiai geltonas. Nesiginčiju, paakius užmaskavo, bet teko naudoti dar kitas priemones tam, kad užmaskuočiau šį ryškų geltonumą! Jau geriau vaikščiosiu pajuodusiais, nei pageltusiais paakiais... Na, o naudojant šią priemonę kaip šešėlių pagrindą, ji veikia gal ir neblogai - tai yra, šešėliai tikrai laikosi ilgiau, bet vokams taip pat suteikiamas šis citrininis atspalvis, todėl tinka nebent tais atvejais, kai norisi dažytis tamsiai (nes gelsvas atspalvis lengvai prasimuša pro šviesius ar pastelinius šešėlius). Žodžiu, tikrai bandžiau naudoti šią priemonę, daviau jai ne vieną šansą, bet tai ir nesupratau, ar mano odos spalvai ji netinka, ar nemoku ja naudotis, ar visi tiek teigiami atsiliepimi tiesiog yra klaidininatys (arba parašyti geltonos spalvos mėgėjų)...
Kaina: 1.99 eur (+ siuntimas iš UK)

Dar prieš porą savaičių jei kas būtų paklausęs, koks mano mėgstamiausias nebrangus maskuoklis, būčiau nedvejodama atsakiusi, kad Catrice Allround maskuoklių paletė. Kas nutiko, kad ji nukrito tik į vidutinę poziciją? Nieko, ši paletė labai gera, tiesiog atradau tokią, kuri man dar geresnė. Na, o trumpai apie šią:


Mažytė, labai patogi ir daug vietos kosmetinėje neužimanti paletė, kurioje - net penkios spalvos. Žalia - maskuoti spuogeliams ir paraudimams, rausva - paslėpti pajuodusius paakius ir kiti trys rusvi atspalviai, kuriuos galima įvairiai maišyti tarpusavyje bei tepti ant prieš tai minėtų. Kas man labiausiai patiko šioje paletėje - tai, kad ji labai universali, galima tokią spalvą, kokios tik reikia, todėl, pavyzdžiui, kai įdegu, nereikia pirkti naujo maskuoklio. Pigmentacija tikrai labai gera, spalvos tepasi tolygiai.


O dabar apie minusus. Tol, kol nebuvau atradusi kitos maskuoklių paletės, apie kurią kalbėsiu skiltyje "Karšta", maniau jog ši Catrice paletė turi tik vieną trūkumą - maskuokliai rieboki, todėl juos reikia stipriai fiksuoti kompaktine pudra, bet net ir po to užmaskuoti paakiai linkę subėgti į raukšleles. Man tai nekėlė didelių nepatogumų, tiesiog pamačiusi, kad maskuoklis subėgo, su pirštų pagalvėlėmis paplekšnodavau paakius, kad maskuoklis vėl grįžtų į vietą ir dar kart perbraukdavau viską teptuku su kompaktine pudra.
Tiesą pasakius, retai naudodavau žalią ir rausvą atspalvius, todėl, kad man jie atrodė pernelyg intensyvūs - tam, kad išgaučiau norimą efektą tekdavo paplušėti iš pradžių paakius dengiant rausvu atspalviu, jį retušuojant, tada dedant kūno spalvos atspalvį, todėl dažniausiai praleisdavau rausvą ir tepdavau tik kūno spalvos atspalvį. Kitas dalykas - kaip matote iš nuotraukos, dažniausiai išnaudodavau vidutinio tamsumo rusvą atspalvį, vos vos pamaišydama jį su kitais - paprasčiausiai, jis ir taip man tiko, todėl nemačiau didelio poreikio jį maišyti. O jį pabaigus likdavo paletė su keturiais praktiškai nenaudotais atspalviais. Bandžiau juos gelbėti ir naudoti šviesiausią ir tamsiausią kūno spalvos atspalvius, maišydama juos taip, kad išgaučiau norimą rezultatą. Bet kai dabar pagalvoju, tai per daug terlionės, jau geriau būtų trys vienodi, bet man tinkantys atspalviai...
Kaina: ~ 4.45 eur


Mano šiuo metu mėgstamiausia nebrangi maskuoklių paletė - firmos, apie kurią šiame tinklaraštyje dar nerašiau (bet ketinu tai padaryti artimiausiu metu) - Rival de Loop Young. Ši kosmetika tik neseniai atsirado Lietuvoje, Drogas parduotuvėse. Artimiausiu metu jums papasakosiu ir apie kitus šio prekės ženklo gaminius, o kol kas - pristatau maskuoklių paletę.


Labai nedidukė, susidedanti iš keturių spalvų paletė. Iš pirmo žvilgsnio ji man priminė Catrice paletę, tik be dviejų rusvų atspalvų ir su papildoma švytėjimo suteikiančia priemone. Iš esmės visa Rival de Loop Young kosmetika man pasirodė prastesnė už į ją panašias Catrice ar Essence - ji taip pat orietuota į jaunimą, bet, sakyčiau, dar jaunesnio amžiaus, nei prieš tai minėtų prekės ženklų - kai kurie kosmetikos gaminiai (spalvoti kvepiantys lūpų balzamai, lūpų blizgesiai su visokiais pakabukais/blizgučiais) pasirodė išvis skirti vaikams... Žodžiu, nesužavėjo. Kai rinkausi, kokius kosmetikos gaminius iš RdeL Young stendo man išbandyti, ši maskuoklių paletė patraukė žvilgsnį tuo, kad buvo vienas iš nedaugelio produktų, atrodantis taip, lyg nebūtų orientuotas į vaikus/jaunesnio amžiaus paauglius. Kažko ypatingo iš šios paletės nesitikėjau, norėjau iš esmės tik išbandyti pigmentaciją.


Maskuokliai pasirodė mažiau pigmentuoti nei Catrice, o ir tepėsi ne taip lengvai, pasirodė sausesni. Iš pradžių palaikiau tai minusu, bet! pasirodo, tai kaip tik didelis pliusas. Tai, kad spalvos mažiau ryškios (ypač tai galioja žaliam ir rausvam atspalviui) reiškia, kad ant viršaus reikia dėti mažiau kūno spalvos maskuoklio - žalsvą reikia vos vos nuslopinti, o rausvą atspalvį galima laisvai naudoti vieną, jis tikrai gražiai užmaskuoja paakius, akys atrodo šviesesnės, žvilgsnis - pailsėjęs. Žodžiu, taip, kaip ir priklauso maskuokliui. Kūno spalvos atspalvis pakankamai neutralus (manau, tiktų daugeliui vidutinio tamsumo odą turinčių merginų) , tačiau naudoju jį tik tam, kad vos vos paslopinčiau žalią maskuoklį. Paskutinė spalva - spindesio suteikianti priemonė (highliter'is) man šioje paletėje atrodo kaip ir ne į temą - tai švelniai sidabrinis atspalvis su daug smulkių blizgių dalelyčių. Bet jis tikrai neblogas, naudojų jį antakių linkiui pabrėžti ir šiek tiek virš skruostikaulio, kartais, jei tinka prie makiažo - akių kampučiuose. Taigi, kitaip nei Catrice paletėje, visi atspalviai čia yra naudojami (na, gal tik highliter'į pabaigsiu vėliau nei kitus, nes jo labai nedaug reikia). Kitas pliusas - formulės sausumas, kuris iš pradžių man nepatiko. Jis netrukdo tepti priemonės, tiesiog buvau pripratusi prie Catrice maskuoklių, kurie tikrai labai riebūs, kreminiai, o šie - gerokai sausesni (jausmas panašus, kaip lyginti lūpų balzamą su matiniu lūpdažiu). Vis dėlto, maskuokliai odos nedžiovina, o tai, kad jie nėra riebūs, padeda jiems gerokai ilgiau išlikti vietoje! Žodžiu, džiaugiuosi, kad iš Rival de Loop Young pamėginti pasirinkau būtent šią priemonę ir ji tapo mano pirmu pasirinkimu, kai reikia maskuoklio.
Kaina: ~2 eur.

Taigi, tokia mano maskuoklių iki 5 eurų apžvalga. Ar sutinkate su mano nuomone, o gal manote visai kitaip? Koks jūsų mėgstamas maskuoklis iki 5 eurų, o gal renkatės brangesnes priemones? Pasidalinkite savo atradimais bei pastebėjimais komentaruose!

6 komentarai:

 1. Jau noriu išbandyti Rival de Loop maskuoklį, kaip tik buvau naujo paieškose, eisiu šito pirkt :) Labai išsami apžvalga, ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Džiaugiuosi, kad apžvalga pravertė! :)

   Panaikinti
 2. Aš taip pat neseniai pastebėjau Droge naują stendą Rival De Loop Young kosmetikos ir jis manęs tikrai nesužavėjo, bet kas patraukė dėmesį - tai būtent šis maskuoklis bei paprasti lapeliai veidui (skirti nuimti blizgesį). Ačiū už apžvalgą, gal ir išbandysiu šį maskuoklį, tiesa, kiek pamenu sudėtį, ar tik ji nekimš porų...
  O mano mėgstamiausias maskuoklis - MaxFactor Pan Stik. Jis gana "sunkus", tirštas, bet man tokio ir reikia :)
  Taip pat šiuo metu naudoju Maybelline DreamLumiTouch hailaiterį/konsylerį (jis jau eina į pabaigą, ir tikrai labai gaila, nes paakiams ir kt. - jis man tiesiog idealus, puikiai atspindi šviesą, maskuoja, suteikia sveiko spindesio, švytėjimo. O pirkti jo jau nebėra (na, bent Lietuvoje nebemačiau. Tikrai gaila.).
  Taip pat esu nusipirkusi Manhattan Wake Up konsylerį, kol kas jo dar nespėjau panaudoti, bet kai palyginau su turimu Maybelline, deja, Manhattan nė pusės tiek neatspindi šviesos, jis labiau suteikia matiškumo efektą ir tiek.
  Pirkinių planuose yra Rimmel hailaiteris/konsyleris (su mėlynu dangteliu), girdėjau apie jį neblogų atsiliepimų.
  Taip pat bent pagal sudėtį neblogi yra L'oreal maskuokliai True Match, tiesa, vis "neužtaikau", kada jiems yra nuolaidos :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Va va, mūsų norų sąraše tie patys maskuokliai, aš irgi noriu išbandyti L'oreal True Match bei Rimmel :) Dar labai norėčiau išbandyti Colection maskuoklį, nes girdėjau, kad pats geriausias iš pigių variantų, bet Lietuvoje nėra, tai reikės prašyt draugų, kad kada parvežtų iš UK :) O dėl Rival de Loop Young, kol kas nepastebėjau, kad poras kimštų, bet aš jo kasdien nenaudoju, tai nežinau, kaip būtų su kasdieniu naudojimu :)

   Panaikinti
 3. As turiu sita Catrice maskuokliu palete ir jau beveik isnaudojau, man ji labai patiko ir tiko, tiek konsistencija, tiek spalvomis, zinoma, galetu buti daugiau medziagos, nes as labai greitai iki pabaigos atejau. Taip pat neseniai isigyjau Maybelline Age Rewind maskuokli, ir ka galiu pasakyti, ogi suuuuper!! Jau ipusejau ir greitai begsiu pasipildyti atsargas :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Man šiaip Maybelline maskuokliai visai patinka, Fit Me neblogas paakių maskavimui, o Age Rewind dar neteko mėginti, ačiū už patarimą, reikės išbandyti!

   Panaikinti