04 vasario 2015

IŠŠŪKIS: 25 klausimai apie grožį

Praėjusią savaitę iššūkyje klausimuose buvo gan drastiški pasirinkimai tarp dviejų kraštutinumų. Ačiū į šiuos klausimus atsakiusiai Akvilei (jos atsakymus galite paskaityti čia) ir Rūtai (jos atsakymai - čia), Monika taip pat žadėjo artimiausiu metu atsakyti į klausimus, tad jos atsakymus į šį įrašą įdėsiu, kai tik jie pasirodys jos tinklaraštyje :) Taigi, praėjusios savaitės klausimai nebuvo itin rimti, greičiau priešingai. Todėl šią savaitę nusprendžiau jūsų paklausinėti, o ir pati atsakyti į kiek rimtesnius klausimus - apie kasdienę grožio rutiną, mėgstamus makiažo produktus, bei jų sudėtis. Nieko nelaukdama ir pradedu!


1. Kokia tavo veido priežiūros rutina?
Ji nėra labai ilga ar sudėtinga - tiek ryte, tiek vakare naudoju prausiklį, toniką ir kremą (ryte - atkuriantį odos drėgmė, o vakare - gydomąjį), kelis kartus per savaitę naudoju šveitiklį, kaukes.

2. Ar kada turėjai/turi problemų su veido oda (aknė, raudonavimas, šerpetojimas), bei kaip jas sprendi?
Taip, jau labai daug metų turiu aknę. Labai daug su ja kovojau, esu išbandžiusi milijonus priemonių, aplankiusi daugybę dermatologų. Labai ilgą laiką išvis nenaudojau jokios dekoratyvinės kosmetikos (bijau pameluoti, bet kažkur iki 17-18 metų nenaudodavau jos net per šventes), bandžiau keisti mitybą... Niekas negelbėjo, buvau sutikusi labai nemalonių daktarų, kurį laiką išvis pas juos nebesilankiau. Prieš kurį laiką vėl pradėjau lankytis pas dermatologę, šįsyk labai malonią ir tikrai išmanančią savo darbą, vėl pradėjau odos gydymą, tikiuosi, šįkart jis duos norimų rezultatų. Kada nors kai sukaupsiu daugiau drąsos apie tai šnekėti, būtinai parašysiu įrašą apie tai!

3.Ar pameni, kokia buvo tavo pati pirmoji kosmetikos priemonė?
Vaikystėje labai mėgau skaityti visokius vaikiškus žurnaliukus, tad pirmoji kosmetikos priemonė turbūt buvo kokio nors žurnaliuko priede rastas lūpų blizgesys.

4. Kokia tavo turima kosmetikos priemonė yra pati brangiausia?
Tiesą pasakius, visai neturiu jokios brangios kosmetikos. Esu studentė, todėl neleidžiu kosmetikai didelių sumų, viskas, ką perku, dažniausiai būna iš pigesnės kategorijos, taip galiu išbandyti daugiau kosmetikos priemonių, paeksperimentuoti, tuo pačiu neišleisdama daug pinigų. Brangiausia turima dekoratyvinės kosmetikos priemonė turbūt nesiekia 15 eurų, na o kalbant ne apie dekoratyvinę kosmetiką, tai turbūt brangiausiai kainuoja mano veido prausiklis ir gydomieji kremai.

5. Kokia tavo turima kosmetikos priemonė yra pati pigiausia?
Į šitą klausimą taip pat nelengva atsakyti, nes turiu tikria daug nebrangių priemonių. Sakyčiau, prie pigiausių - MUA lūpdažis, kurį įsigijau vos už 0.86 euro centus!

6. Ar rinkdamasi kosmetiką, kūno priežiūros priemones atkreipi dėmesį į sudėtį, jei taip, kokių sudedamųjų dalių vengi?
 Dažniausiai didžiausią dėmesį į sudėtį kreipiuosi rinkdamasi šampūną, kondicionierių bei kūno kremą/sviestą - stengiuosi išsirinkti produktus, kuriuose nebūtų SLS, kuo mažiau konservantų. Taip pat nemažą dėmesį kreipiu į dezodorantų sudėtį - stengiuosi kas kartą pirkti vis kitokį dezodorantą, bent kartais nusipirkti tokius, kurių sudėtyje nėra aliuminio druskų. Tuo tarpu kalbant apie dekoratyvinę kosmetiką - naudoju ją ne kasdien, rinkdamasi sudėtį perskaitau, tačiau prekes dažniau renkuosi pagal poveikį/rezultatą.

7. Kokias savybes turi turėti makiažo pagrindas, kad pavadintum jį idealiu, gal jau atradai tokį?

Svarbiausia - kad nekimštų porų, nesausintų odos ir nepabrėžtų jos pašerpetojimų, taip pat - kad nepradėtų greit blizgėti, ant odos išliktų visą dieną, be to, man svarbus stiprus maskavimas. Taigi, reikalavimų labai daug, o tos tobulos priemonęs dar neradau - dažniausiai tos, kurios stipriai maskuoja, linkusios kimšti poras, tos, kurios neblizga - pabrėžia pašerpetojimus... Šiuo metu naudoju Pharmaceris makiažo pagrindą, pasirinkau jį visų pirma todėl, kad nekemša porų, bei gerai maskuoja, bet jis greit pradeda blizgėtti, be to, labai mažas atspalvių pasirinkimas.

8. Kokias savybes turi turėti blakstienų tušas, kad pavadintum jį idealiu, gal jau atradai tokį? 

Mano blakstienos neįspūdingos, todėl noriu tušo, kuris darytų viską - tankintų, ilgintų, riestų... Kol kas mano pats mėgstamiausias - Maybelline Lash Sensational.

9. Ar yra tokia kosmetikos firma, kurios produktus jau seniai nori pabandyti, bet dar neteko?

Be abejo, tokių yra tikrai daug. Kaip ir minėjau, įprastai perku pigią arba vidutinio brangumo kosmetiką, tačiau tikrai norėčiau išbandyti Bobbi Brown, Mac, Urban Decay ir pažiūrėti, ar ši kosmetika yra verta savo vardo ir kainos.

10. Kokia tavo mėgstamiausia dekoratyvinės kosmetikos firma?

Sleek!  Džiaugiuosi, kas Vilniuje jau greit atsidarys šio prekės ženklo parduotuvė (turbūt nusiaubsiu ją visą :D).

11. Ar nešioji priklijuojamas blakstienas?

Ne, porą kartų bandžiau jas prisiklijuoti, bet man tiesiog siaubingai nesisekė. Vis dėlto, reikės kada pabandyti dar kartą, tik su geresniais klijais, priklijuojamos blakstienos tikrai praverstų fotosesijoms.

12. Kokios yra grožio procedūros, kurios tau atrodo būtinos?

Antakių formavimas ir dažymas pas specialistą, higieninis manikiūras ir pedikiūras (darausi juos pati, tačiau kartas nuo karto nueinu į saloną tam, kad suteiktų nagams gražią formą, sutvarkytų odeles), depiliacija.

13. Be kokio makiažo akcento net nekeltum kojos iš namų?

Aš turbūt dažniau būnu nepasidažiusi, nei su makiažu, nors man labai gražu, kai merginos visada susitvarkiusios, su gražiu dieniniu makiažu,  man kartais tam nėra nei laiko, nei būtinybės (ypač jei žinau, kad dienos eigoje reikės aktyviai pajudėti ir makiažas nubėgs). Bet šaip iš esmės svarbiausias akcentas man - tvarkingai paryškinti antakiai (turbūt neičiau iš namų su pilnu makiažu, bet neparyškintais antakiais).

14. Koks yra tavo pats mėgstamiausias dekoratyvinės kosmetikos produktas (tušas, lūpdažis, kompaktinė pudra ir pan.)?

Be abejo, lūpdažis. Tai turbūt vienintelė tokia kosmetikos priemonė kurios užtenka, kad iškart pagyvintų veidą, be to, jį visada galima panaudoti ir kaip skaistalus.

15. Ar yra tokių kosmetikos produktų, kuriuos perki dar ir dar kartą?

Tikrai taip, tai L'oreal bei Biodermos micelinis vanduo, Catrice maskuoklių paletė, Rimmel Stay Matte  kompaktinė pudra.

16. Kokios rūšies dekoratyvinės kosmetikos priemonių turi daugiausiai (blakstienų tušų, lūpdažių, šešėlių, ir t.t.)?

Manau, akių šešėlių, labai mėgstu paletes, perku jas gerokai dažniau, nei pavienius šešėlius, todėl suskaičiavus turimas spalvas būtų tikrai nemažai. Antroje vietoje turbūt būtų lūpdažiai.

17. Koks yra veido/kūno priežiūros etapas, kurio niekada nepraleidi?

Makiažo valymas. NIEKADA neinu miegoti su makiažu. 

18. Ar yra kokia nors firma, kurios gaminių labai nemėgsti?

Nėra taip, kad nemėgčiau visų kažkokios firmos gaminių, dažniausiai nemėgstu tik tam tikrų produktų. Pavyzdžiui, nemėgstu e.l.f. šešėlių palečių, kiek teko bandyti, visi jų šešėliai prastai pigmentuoti, nepatogūs įpakavimai ir specifinis kvapas. Nors kiti šios firmos gaminiai man net labai patinka - pavyzdžiui, jų rinkinukas antakiams - vienas mano mėgstamiausių kosmetikos produktų, kurį naudoju tikrai dažnai.

19. Ar turi nusistovėjusius produktus, kuriuos naudoji, ar nuolat išbandai vis kitus?

Veido odos priežiūrai produktai yra daugiau-mažiau pastovūs, kinta nebent priklausomai nuo sezono. Tuo tarpu su dekoratyvine kosmetika mėgstu eksperimentuoti, išbandyti naujas priemones, nors būna, kad kažkoks produktas man taip patinka, kad perku jį vėl ir vėl, galiausiai vistiek atsiranda noras išbandyti kažką naujo, palyginti. Taip pat ir su kūno priežiūros priemonėmis - visada mėgstu atrasti naujų kvapų, spalvų...

20. Ar turi tokį kosmetikos pirkinį, dėl kurio gailiesi?

Manau, kad ne - aš beveik neišmetu nepatikusių produktų, arba atrandu jiems kitą panaudojimo būdą, arba atiduodu mamai/sesei/draugei, kurioms tas produktas tinka labiau, negu man, todėl nebūna ko gailėtis. Turbūt vienintelis produktas, kurio visiškai nepavyko pritaikyti ir teks jį išmesti beveik pilną - MUA maskuoklis, apie kurį neseniai rašiau rubrikoje "Šalta-Karšta", bet kadangi jis nekainavo itin brangiai, bent nebus labai liūdna mano piniginei.

21. Kiek laiko rytais užtrunki pasidarydama dieninį makiažą?

Net neįsivaizduoju, kažkaip niekada to laiko neskaičiuoju... Turbūt kokias 10-12 minučių, nes mano įprastas dieninis makiažas labai paprastas - šiek tiek makiažo pagrindo, kompaktinė pudra, neutralios spalvos šešėliai, paryškinti antakiai bei blakstienos, mėgstamos spalvos lūpdažis ir... viskas. Taigi, ilgai tikrai neužtrunku.

22. Ar naudoji makiažo bazę bei pagrindus šešėliams, lūpdažiui?

Žinau, kad darau labai blogai ir ženkliai sutrumpinu makiažo laikymąsi, bet įprastomis dienomis nenaudoju net šešėlių pagrindo. Jį  naudoju tik kažkokiomis progomis, kai mano akių makiažas būna ryškesnis ar detalesnis nei įprastai ir noriu, kad išliktų vietoje visą dieną. Makiažo bazę taip pat naudoju tik retkarčiais, kai noriu, kad oda atrodytų lygesnė, makiažo pagrindas pasiskirstytų tolygiau. O štai lūpdažio pagrindo niekada neteko naudoti, bet manau, jog labai praverstų po raudonu lūpdažiu.

23. Kiek maždaug kosmetikos produktų panaudoji per dieną (įskaitant šampūnus, dušo želė, veido prausiklį ir t.t.)?

Niekada apie tai nesusimąstau, bet išties labai daug! Jei rinkčiausi tokią dieną, kada dar ir dažausi (nes tai darau ne kasdien), susidarytų nemaža krūvelė produktų... Pabandysiu suskaičiuoti: veido odos priežiūrai - 4 produktai (micelinis vanduo makiažo valymui, prausiklis, tonikas, kremas), kūno priežiūrai - 6 priemonės (muilas, dušo želė, kūno kremas, dezodorantas, kvepalai, rankų kremas),  plaukų priežiūrai - 3 priemonės (šampūnas, kondicionierius, aliejukas), makiažui - 10 (makiažo pagrindas, kompaktinė pudra, kontūravimo pudra, skaistalai, šešėliai, blakstienų tušas, antakių želė, lūpų pieštukas, lūpų balzamas, lūpdažis). Dabar pagalvojau, kad neįskaičiavau tokių dalykų, kaip dantų pasta, skalavimo skystis... Žodžiu, daug.

24. Koks tavo mėgstamiausias makiažo valiklis?

Be abejonės, micelinis vanduo. Nuo tada, kai atradau jį, beveik nebenaudoju kitų makiažo valiklių.

25. Kada jautiesi pati sau gražiausia?

Tada, kai būnu pailsėjusi, atsipalaidavusi ir laiminga. Žodžiu, vasarą :)))

Štai tokie mano atsakymai į šiuos 25 klausimus apie grožį, stengiausi atsakyti išsamiai, jei kyla dar kažkokių klausimų - lauksiu jų komentaruose!

O dabar perduodu iššūkį kitoms trims tinklaraštininkėms:
Alionai iš Lithuanian Beauty Blog
Živilei iš Kosmetikos Užrašai
Modestai iš Veidrodėli, veidrodėli

TAISYKLĖS:
1. Galite priimti arba nepriimti šį iššūkį, jokio įpareigojimo nėra, iššūkis tik tam, kad jums ir man būtų smagu!
2. Jei nusprendėte iššūkį priimti, savo tinklaraštyje patalpinkite įrašą, kuriame nurodykite, iš ko iššūkį gavote, atsakykite į iššūkyje pateiktus klausimus (tiesiog nukopijuokite juos iš šio įrašo) ir savo įrašo pabaigoje nurodykite tris blogeres, kurioms perduodate šį iššūkį!
3. Džiaukitės, skaitykite kitų atsakymus į šiuos klausimus ir gerai leiskite laiką!

3 komentarai:

 1. Labai smagu paskaityti, pasmalsauti kaip gyvena kitos - visada įdomu :) Labiausiai užkliuvo tai jog Vilniuje atidaroma Sleek parduotuvė! Kur ir kada?? :)

  http://blushingincolor.blogspot.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Dar nežinau kada tiksliai, bet kažkada vasarį, VCUP'e!

   Panaikinti
  2. Reikia pradėti sekti jų naujienas :) Gal turi mėgstamiausią produktą, kurį rekomenduotum iš sleek?

   Panaikinti