21 vasario 2015

ATGAL Į MOKYKLĄ: Šimtadienis

Visai neseniai rašiau, kad labai pasiilgau mokyklos, tad kai draugas paprašė jam ir jo klasiokei padaryti grimą šimtadieniui, nė nesuabejojau! Iškart prisiminiau savo šimtadienio šventę, kokia smagi ji buvo ir kaip jai ruošėmės.. Na, o šiemet turėjau smagią progą bent truputį prisidėti prie šventės džiugesio ir kartu su Viliumi ir Austėja žiūrėti, kaip gimta jų personažai. Jų šimtadienio tema - pragaras, jie pasirinko įkūnyti kraugeriškus Svynio Todo ir misis Lovet personažus. Daryti grimą buvo labai įdomu, juolab, kad tam turėjau labai mažai laiko - vos daugiau nei valandą ir makiažui, ir plaukams... ,Buvo labai įdomu pamatyti, kaip Austėja ir šviesiaplaukės virsta miltuota, o Vilius įgyja žilą sruogą... Taip pat man labai patiko jųdviejų kostiumų pasirinkimas, Austėjos suknelė tiesiog nuostabi! Taigi, rodau rezultatus:

Jau po visko fotografavimo pamačiau esminę klaidą - kad Viliaus veido kontūravimas ties veidu ir baigiasi - pamiršau kaklą... Bet, nuotraukos tuo ir yra gerai, kad jose labai atsiskleidžia visos klaidos, dar spėjau pataisyti, bet nuotraukų jau nebepadariau...

Na, bet turiu pasakyti, kad tikrai buvo įdomu pabandyti atkurti personažus, aišku, reikėtų dar daug pasitreniruoti ir pasimokyti žmogaus anatomiją, nes veido bruožų keitimas ir grimas yra tikrai didelis menas, prie kurio labai įdomu bent truputį prisiliesti.

O jūs ar pamenate savo šimtadienio šventę? Kokie įspūdžiai iš jos išliko?

3 komentarai: