30 sausio 2015

Tobulo raudono lūpdažio paieškos Nr.2: MUA

Prieš porą savaičių rašau apie tai, kaip ieškojau tobulo raudono lūpdažio ir atrada šį Inglot varinatą, kuris man labai patiko. Bet aš nebūčiau aš, jei pabandžiusi tik vieną produktą būčiau patenkinta - tam, kad įsitikinčiau jo nepakeičiamumu, turiu lyginti jį su kitais, o gal imsiu ir atrasiu geresnę, o gal tokio pat poveikio, bet pigesnę priemonę? Taigi, pamačiusi MUA (Makeup Academy) kosmetikos išpardavimą, į virtualų krepšelį įsimečiau ir raudonos spalvos lūpdažį. Tiesa, krepšelis buvo kupinas visko, apie visus kitus pirkinius, kuriuos įsigijau išpardavimo metu, papasakosiu jums kitą kartą (o pasakoti tikrai bus ką!).Na, o kol kas - raudonasis lūpdažis:


Visų pirma, laaabai miela pakuotė - šis mažas indukas, kurį matote nuotraukoje atsisuka nuo lūpdažio galiuko ir jis yra užpildytas ta pačia dažų spalva. Taigi, ieškant lūpdažio tarp kitų pagal jo galiuką bus lengva atskirti, kokio tiksliai atspalvio reikia (negaliu pakęsti, kai ant lūpdažio dugno būna priklijuotas lipdukas su spalva, kuri absoliučiai neatitinka realaus gaminio), be to, kai lūpdažis pasibaigs, dar bus galima išnaudoti ir tą, kuris tame mažame induke. Arba, kaip aš planuoju daryti, lūpdažį iš induko galima naudoti dažymuisi su lūpų teptuku, kai norisi preciziškų linijų. O taip atrodo lūpdažio įpakavimas prisukus induką ten, kur jam ir priklauso būti:


MUA turi tikrai nemažą lūpdažių pasirinkimą, visi jie labai pigūs (įprastai kainuoja svarą, o aš per išpardavimą nusipirkau už 0.65 svaro už vienetą, tai yra apie 0.86 euro - išvis neįtikėtinai pigiai). Apie kitus atspalvius papasakosiu kitą kartą, o šiandien noriu jums pristatyti raudonąjį atspalvį nr. 13 (nuotraukoje antras iš kairės). Velniškas skaičius ir ugninga spalva - puikus derinys! Tiesa, kaip jau ne kartą minėjau, man labiau patiktų, jei atspalvis turėtų pavadinimą, o ne skaičiuką, bet ką gi.

Man patiko, kad lūpdažis sukuria tokį drėgnumo jausmą, atrodo riebokas. Nėra matinis, taigi visiškai nesausina lūpų. Spalva intensyvi, labai tolygiai pasidengia, nepabrėžia lūpų pašerpetojimų. Turbūt vienintelis ir didžiausias minusas, kurio ir galima tikėtis už tokią kainą - trumpas laikymasis ant lūpų ir šioks toks liejimasis į kraštelius. Iš esmės man MUA lūpdažiai tiek savo kaina, tiek rezultatu primena Essence lūpdažius, tik MUA turi gerokai didesnį spalvų pasirinkimą ir palieka riebesnį jausmą ant lūpų, lyg būtų sumaišyti su lūpų balzamu.


Atspalvis nr. 13 man tikrai patiko, jis turi tai, ko ir norisi iš raudonos spalvos - yra ryškus, su juo dantys neatrodo geltoni, žodžiu, super. Aišku, vieno šio lūpdažio naudoti nepatarčiau dėl jo konsistensijos - kadangi jis riebokas, tai yra linkęs nubėgti nuo lūpų, todėl pieštukas, norint sulaikyti spalvą ten, kur jai ir vieta - neišlendant už lūpų kontūro - yra tiesiog būtinas. Spalva išlieka valandą-dvi, todėl labiau tinka tiems atvejams, kai reikia trumpalaikio ryškaus acento (pavyzdžiui, nuotraukai), negu šventei, kurios metu nebus kada nė žvilgtelėti į veidrodį. Galbūt lūpų dažų pagrindas prailgintų jo gyvenimą ant lūpų? Tiesą pasakius, niekada nesu bandžiusi lūpdažio pagrindo, nes man jo tiesiog nereikėjo, bet jei kas bandėte, pasidalinkite rezultatais! Na o kol kas tiesiog naudoju šį lūpdažį su lūpų pieštuku ir rezultatas, ypač už tokią kainą, yra tikrai puikus.


Be abejo MUA lūpdažis anksčiau bandyto Inglot nepranoko, bet tikrai labai geras variantas toms, kurios dar neatrado, koks raudonumas joms tinka (šaltesnis ar šiltesnis, ryškus ar tamsus) - už tokią mažą kainą negaila išbandyti kelis atspalvius ir iš jų rasti labiausiai tinkantį ir patinkantį.

O jūs ar susigundėte MUA išpardavimu, gal taip pat kažką užsisakėte? Kokių lūpdažių spalvų šiuo metu jums labiausiai norisi?

3 komentarai:

 1. Nieko dar nesu bandziusi is MUA... O noru sarasas ilgas :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kas pirmiausia Tavo sąraše? :) Išties, daug ką verta iš ten išbandyti, ypač lūpų produktus ir šešėlių paletes!

   Panaikinti
  2. Butent ir domina, seseliu paletes ir lupu dazai bei blizgesiai. :) Kainuo juokingos, bet isbandyti vis neprisiruosiu....

   Panaikinti