03 sausio 2015

Šalta - karšta: blakstienų tušai

Sveiki! Rašau pirmąjį įrašą šiais naujais 2015-aisiais! (Pirštai dar nepripratę surinkti šią skaičių kombinaciją, tai pavyko tik iš antro bandymo) Tad sveikinu visus jus ir linkiu, kad nauji metai reikštų ne tik skaičių, bet ir naujas idėjas, atradimus ir džiaugsmus!

O kartu su naujais metais pristatau ir naują tinklaraščio rubriką - "Šalta - karšta". Šioje rubrikoje aptarinėsiu panašius produktus (pavyzdžiui, kelių skirtingų gamintojų raudonus lūpdažius) ir paskirstysiu juos į kategorijas "Šalta" (nevykę produktai), "Šilta" (vidutiniški produktai) ir "Karšta" (puikūs ir verti pirkti dar ir dar). Šiandien apžvelgsiu blakstienų tušus. Kaip ne kartą esu minėjusi savo tinklaraštyje, blakstienų tušas yra viena iš tų priemonių, kuriai niekada neišleidžiu didelės sumos - man tai atrodo bereikalinga prabaga, nes tušą vistiek reikia keisti kas tris mėnesius,  kadangi mano akys jautrios ir labai sąžiningai laikausi šios taisyklės. Taigi, perku tik nebrangius tušus, todėl visi šiandien apžvelgiami produktai patenka į tą pačią kainos kategoriją, pavadinkime ją "blakstienų tušai iki 15 eurų" (dar viena frazė, kurios nesu įpratusi rašyti, pirštai patys parašė "litų"...) Pradedam:
 Šiandien rubrikoje "Šalta-karšta" - trys blakstienų tušai: Maybelline Lash Sensational, Rimmel Lash Accelerator Endless ir Essence The Lash Curler. Ar jau atspėjot, kuris iš jų geriausiais?Pradėsiu nuo nusivylimų. Į šią kategoriją patenka Essence The Lash Curler


Kaip teigiama gamintojų puslapyje, tai yra "blakstienas riečiantis ir apimtiems joms suteikiantis" blakstienų tušas. Rašau šią informaciją kabutėse, nes nei vienos šių funkcijų tušas neatlieka! Pagal idėją, tušas turėtų riesti blakstienas, rankiniu būdu sukant permatomą dangtelio dalį - tuo metu sukasi šepetėlis. Visiškai nesupratau, kam to reikia, nes išskyrus tai, kad smagu taip "pažaisti" daugiau jokios to dangtelio sukinėjimo naudos aš nepamačiau, buvo tik labiau komplikuota dažytis nei įprastai. Šepetėlis itin prastas, o dar prastesnis pats tušas - jis ne tik kad neparietė blakstienų, bet ir visiškai jų nepailgino, o "pastorinimu" galima laikyti nebent susimetusius tušo gumulėlius. Prie viso to, jis dar ir linkęs greit nubėgti. Labai nusivyliau šiuo produktu, ypač todėl, kad turiu keletą mėgstamų Essence tušų, kurie už itin gerą kainą suteikia neblogą rezultatą, todėl ir iš šio tikėjausi bent vidutiniško poveikio. Turiu pripažinti, pakuotės dizainas labai gražus, ryškus ir patraukiantis akį, bet svarbiausia tai, kas pakuotės viduje, todėl sakau šiam tušui griežtą NE.
Kaina: ~4 eurus.Prie vidutiniškų produktų - Rimmel Lash Accelerator Endless.


Visų pirma, mane kažkodėl erzina šio tušo įpakavimas, nes nemėgstu tokių ryškių neoninių spalvų. Na, bet juk svarbu poveikis, tiesa? Kaip teigia gamintojai, šis produktas ne tik ilgina bakstienas, atskiria jas, bet taip pat ir padeda joms augti ilgesnėms dėl sudėtyje esnačių blakstienų augimą skaitinančių komponentų. Aprašymas skamba tikrai neblogai, o kaip iš tiesų? Turiu pasakyti, kad šis tušas tikrai gražiai padengia blakstienas, nelieka gumuliukų, tušas nenubėgęs ir nenutrupėjęs išlieka visą dieną. Bet - jis neilgina blakstienų! O juk tai kaip ir svarbiausia jo savybė... Apie blakstienų augimo skatinimą taip pat nieko gero negaliu pasakyti - gal todėl, kad ir šiaip nesiskundžiu savo blakstienomis, bet pokyčių nuo tada, kai pradėjau naudoti šį tušą tikrai nepastebėjau. Šepetėlis yra guminis, nėra kažkuo ypatingai išsiskiriantis, bet juo blakstienas padengti tušu yra patogu ir paprasta. Žodžiu, šis blakstienų tušas tikrai nėra prastas - jis puikiai tinka kasdieniam makiažui, atrodo natūraliai, visą dieną išlieka ten, kur ir turi būti, tad jei ieškote paprasto blakstienų tušo, kuris atlieka savo darbą, tikrai jį rekomenduoju. Bet jei norite blakstienų tušo, kuris įspūdinga ilgina blakstienas ir suteikia tą pavadinime žadamą Endless efektą, ieškokite toliau. Arba tiesiog skaitykite skiltį "Karšta".
Kaina: ~7 eurus.
Turbūt didžiausias atradimas, jau tapęs vienu mėgstamiausių mano visų laikų blakstienų tušų, be kurio jau neįsivaizduoju vakarinio makiažo - Maybelline Lash Sensational.Gamintojai žada tobulai tušu padengtas blakstienas ir "vėduoklės efektą". Galiu tik su viskuo sutikti! Tiesa, pirmą kartą dažytis buvo gan sunku, nes buvau neįpratusi prie tokios neįprastos formos šepetėlio, tad sugebėjau įsidurti į akį (atsargiai su ilgesniais šereliais!), bet įpratus blakstienos nudažomos tikrai tobulai! Iš pradžių naudoju trumpus šepetėlio šerelius, pats šepetėlis turi tokią gaubtą formą, todėl labai patogu "prieiti" prie pat blakstienų šaknų, jos tolygiai pasidengia tušu. Antrąjį sluoksnį darau jau su ilgais šereliais, tuomet ir pasijunta tas nuostabusis "vėduoklės efektas" - blakstienos tampa ilgesnės, storesnės ir gražiai užsiriečia (o užriesti mano super-tiesias blakstienas tikrai yra nemažas iššūkis!). Gali pasirodyti, kad per daug giriu šį tušą (įprastai nesu linkusi taip daugžodžiauti ir naudoti tiek daug būdvardžių ir šauktukų), bet jis tikrai neturi jokių trūkumų - blakstienos būna juodos, ilgos, storos ir užriestos, o geriausia, kad tokios ir išlieka visą dieną - jokių nubėgimų ar nutrupėjimų. Taigi, ačiū Maybelline už šį puikų tušą, kurį naudoju kiekvieną dieną (nors vis bandau pasakyti sau, kad naudosiu jį tik vakariniam makiažui, kada ypač reikia įspūdingų blakstienų, bet tiesiog nesusilaikau :)). Pakuotės forma jau atpažįstama kaip Maybelline firminė, o pats įpakavimo dizainas man tikrai patinka - elegantiškos spalvos, metališkas blizgesys - šis tušas tikrai gražiai atrodo mano kosmetinėje.
Kaina: ~11 eurų

O štai palyginimui visų tušų šepetėliai:

Nuo viršaus: Essence, Rimmel, Maybelline.

Pastebėjau, kad 

Šiandien įrašas tikrai netrumpas, bet, tikiuosi, jums jis neprailgo! Ar rubrika "Šalta-karšta" jums pasirodė įdomi? Kokių produktų apžvalgas/palyginimus norėtumėte joje pamatyti? Koks yra jūsų "karščiausias" blakstienų tušas iki 15 eurų? Kaip visada, labai laukiu jūsų komentarų!

13 komentarų:

 1. Super rubrika ;) Man asmeniškai Maybelline pati geriausia firma tušų :) Būtų labai įdomu apie pudras išgirsti, galbūt su nuotraukomis kaip atrodo ant veidelio? Čia tik mano pamastymai. Šaunuolė :)

  aavahg.blogspot.co.uk

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! Aš irgi ilgą laiką mėgau Maybelline tušus, ypač Rocket, bet šis naujasis tai pranoko visus lūkesčius :) Dėkui už pasiūlymą, būtinai padarysiu ir apie pudras :)

   Panaikinti
 2. Šauni rubrika, ypač sudomino naujasis Maybelline tušas. Beje, ar jis lengvai nusivalo?
  O mano naudojami tušai dabar du: Rimmel su arganų aliejumi bei Pupa Wamp (šį laimėjau konkurse). Abu labai man patinka, lengvai nusivalo, gražiai dažo blakstienas. Žinoma, Pupa Wamp - gal labiau kokybiškas. Be nuolaidų šių tušų kainos - didokos, todėl tenka laukti nuolaidų, akcijų.
  O aš norėčiau konsylerių, hailaiterių (atsiprašau už nelietuviškus žodžius) apžvalgų :)
  Gražių metų ir Jums :)
  PS: Ech, kaip man dar "nesižiūri" tos kainos eurais :D Vis norisi perskaičiuoti, o kiek čia bus litais...

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Aš valau šį tušą su L'oreal miceliniu vandeniu, o man jis kažkaip viską gan greit nuvalo :) bet aš mėgstu ant užmerktų akių palaikyti su miceliniu vandeniu sudrėkintus vatos diskelius, tada visi tušai man lengvai nusivalo :) O kaip Rimmel su arganų aliejumi? Kažkaip kiek teko naudoti Rimmel, man jie visi tokie kasdieniai, nėra kažkas wow, bet visi daugiau mažiau neblogi. O Pupos neteko išbandyti, einu paskaitinėsiu apie jį :D Ačiū už idėją, tikrai reikės padaryti maskuoklių apžvalgą (aha, man irgi angliškas žodis geriau limpa, bet et, reikia puoseėti tą mūsų kalbą :D), dabar kaip tik ieškau to tobulojo :))
   O su tom kainom tai tikras siaubas, norisi viską pirkti, nes "taip pigu"...:D

   Panaikinti
 3. Fainas Tavo šalta karšta. Gera idėja ir įdomu. Aš kol kas dar savo "wow" paieškose. Jau galvoju gal blogai su pačios blakstienom:)))

  www.karolinamikaliune.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Linkiu, kad pavyktų atrasti tą tobulą produktą! Tikrai rekomenduoju išbandyti šį Maybelline, net nustebau, kad jis užrietė mano šiaip labai tiesias blakstienas :)

   Panaikinti
 4. Labai noriu išbandyti naująjį Maybelline tušą, nes jau ne pirmą teigiamą atsiliepimą girdžiu. Tiesą sakant jau senokai naudojau Maybelline tušus, manau, kad reiktų juos atrasti iš naujo :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jei išbandysi šį tušą, labai lauksiu tavo atsiliepimų! :)

   Panaikinti
 5. Super rubrika, tikiuosi, kad ją tęsi :) Būtų įdomu pamatyti ir pavyzdžius ant odos, šiuo atveju - blakstienų!

  http://veidrodeli.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už patarimą, kitą kartą pasistengsiu ir su pavyzdžiais viską parodyti :)

   Panaikinti
 6. Šiuo metu naudoju Artdeco tušą. Bet negaliu sakyti, kad brangiau reiškia geriau. Mokėjau gal 50 lt. Patinka, kad blakstienos tikrai ryškio, nenubėga, atrodo storesnės, tačiau turiu gumulėlių. Tai nežinau ar jis toks yra ar seną nusipirkau. Šiaip tikrai labai patiko Maybelline. Labai seniai esu išbandžiusi Clinique tušą, bet jis ko gero skirtas sukurti natūralų įvaizdį, nes blakstienos būdavo nelabai ryškios. Girdėjau, kad daugeliui patinka L' Oreal tušai, bet neteko išbandyti. Ko gero reikės :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O kuris iš šių naudotųjų labiausiai tau patiko? Aš irgi vis neapsisprendžiu, esu bandžiusi gerų tušų ir už 5 ir už 50litų, tad, matyt, priklauso ne nuo kainos, o nuo konkrečios formulės...

   Panaikinti
  2. Sakyčiau, kad Maybelline Colossal Volume Express buvo vienas geresnių, bet tie tušai toks slidus dalykas. Bent jau man sunku rasti tą patį geriausią :)

   Panaikinti