28 sausio 2015

IŠŠŪKIS: Ką rinktumeisi?..

Sveiki! Šiuo įrašu noriu pradėti naują smagią rubriką, pavadinimu IŠŠŪKIAI! Turbūt jums ne kartą teko matyti vadinamus "tag video" arba skaityti "tag" įrašus. Kažką panašaus įtraukti į tinklaraštį sumaniau ir aš! Manau, tai bus smagus būdas paplepėti ne tik apie kosmetiką, labiau susipažinti, bei įtraukti kitus tinklaraštininkus ir tinklaraštininkes, mat kiekvieno įrašo pabaigoje keliems iš jų pasiūlysiu patiems atlikti iššūkį ir atsakyti į klausimus ar atlikti užduotis. Taigi, pirmajame iššūkyje - dešimt klausimų, susijusių su makiažu ir pasirinkimais... Keletą iš jų sugalvojau pati, keletą adapatvau iš to, ką radau internete, tikiuosi, kad jums patiks ir bus smagu tiek paskaityti, tiek atsakinėti. Pasiruoškite, nes atsakyti nebus lengva! O kol kas - mano atsakymai:

1. Ką rinktumeisi: atsisakyti šokolado ar makiažo?
Siaubingai sunkus klausimas! Dievinu šokoladą ir, sakyčiau, gerokai labiau, nei makiažą. Bet, iš kitos pusės, jei atsisakyčiau šokolodo, turbūt oda pagražėtų taip, kad net nebereikėtų makiažo... Žodžiu, savo labui, atsisakyčiau šokolado!
2. Ką rinktumeisi: atsisakyti visų savo turimų akių šešėlių/palečių ar lūpdažių/lūpų blizgesių/lūpų balzamų?
Jau imu manyti, kad visi klausimai bus sunkūs... Hmm... Aš labai mėgstu savo šešėlių paletes, bet iš esmės esu linkusi naudoti neutralius atspalvius, o ryškesnius renkuosi tik ypatingoms progoms. Tad, manau, atsisakiusi visų šešėlių palečių (et, labai gaila būtų...) galėčiauakis dažytis antakių šešėliais, kontūravimo priemonėmis, skaistalais... Žodžiu, kažką sugalvočiau. O kaip lūpdažius pakeisti - net neįsivaizduoju, todėl juos ir pasilikčiau. Juk nuo lūpdažio labai priklauso viso makiažo nuotaika.
3. Ką rinktumeisi: dabar pat nusikirpti plaukus labai trumpai ar niekada gyvenime jų nebekirpti?
 Žinoma, kirpčiausi labai trumpai! Didžiąją gyvenimo dalį turėjau labai ilgus plaukus ir su jais buvau daugiau vargo, nei grožio. Kai pirmąjį kartą nusirėžiau plaukus iki pečių, stebėjausi, kodėl to nepadariau anksčiau!
4. Ką rinktumeisi: niekada nebepirkti kvepalų ar dušo želė ir kūno kremų?
Šis klausimas nėra baisiai sunkus - dušo želė puikiai pakeičiau muilais, o kūno kremus - natūraliais aliejais. O štai savo pamėgtų aromatų nekeisčiau į nieką.
5. Ką rinktumeis: visą gyvenimą lakuoti nagus tik pastelinėmis/šviesiomis/neutraliomis ar ryškiomis/tamsiomis/blizgiomis spalvomis?
Mano mėgstamiausios nagų lako spalvos - švelniai smėlinė (nude), rausva, ryškiai raudona ir bordo. Tad mėgstu ir šviesias, ir ryškias spalvas. Vis dėlto, jei reikėtų rinktis spalvą visam gyvenimu...turbūt rinkčiausi neutralias, šviesias spalvas. Man labai negražu, kai manikiūras būna nepritaikytas prie progos/darbo vietos ir atrodo neestetiškai, o štai su neutraliomis spalvomis ir tvarkingu manikiūru neprašausiu niekada.
6. Ką rinktumeisi: dabar pat drastiškai pakeisti plaukų spalvą, ar visą gyvenimą praleisti nedažytais, natūraliais plaukais?
Dabar pat pasikeisčiau į mėlyną/žalią ar dar kokią ekstremalią spalvą! Labai mėgstu eksperimentuoti (tol, kol nuo to nenukenčia mano plaukai, tai yra, stengiuosi, kad mano eksperimentai jiems per daug nepakenktų), todėl neįsivaizduoju viso gyvenimo su savo natūralia pelės uodegos plaukų spalva.
7. Ką rinktumeisi: jei gautum 1000 eurų, išleisti juos drabužiams ar kosmetikai?
Manau, kad drabužiams, nes kosmetika yra pakankamai trumpalaikis dalykas - ilgiausiai galioja porą metų. Ir dabar neleidžiu kosmetikai didelių sumų, neturiu nė vienos prabangios kosmetikos priemonės. Gal kada nors vėliau, bet kol kas - studentiškai :) Na o drabužiai gali tarnauti kur kas ilgiau, ypač kokybiški, todėl jiems ir išleisčiau šitą hipotetinį tūkstantį.
8. Ką rinktumeisi: ar visą likusį gyvenimą vaikščioti palaidais plaukais, ar surištais į kuodą?
Palaidais, nes kai turėjau ilgus plaukus, juos visada rišdavau, pindavau, nes išleisti jie paprasčiausiai neatrodydavo gražiai ir būdavo labai nepatogu. O dabar, kai mano plaukai trumpesni, vis dar mėgstu juos susipinti, bet ir dažniau galiu pasidžiaugti palaidais plaukais, tad jei jau tektų rinktis, su tokiais ir vaikščiočiau visą gyvenimą.
9. Ką rinktumeisi: visiškai nusiskusti antakius, ar pasidaryti ryškų juodą permanentinį dažymą?
O siaube :D Baisus klausimas, gailiuosi, kam jį čia įdėjau, nes visai nenoriu į jį atsakyti! Tikiuosi, niekada neprireiks tarp šių dviejų blogybių rinktis! Na. bt jeigu ką, tai Mona Lisa be antakių atrodo visai neblogai, ką?..:)
10. Ką rinktumeisi: visam gyvenimui atsisakyti makiažo ar papuošalų?
Būtų sunku, bet manau, kad papuošalų.  Man patinka darytis makiažą, atrasti naujų technikų, naujų spalvų... Papuošalai taip pat yra nemaža mano stiliaus dalis, bet manau, tinkamai pasirinkus drabužius, jų galėčiau ir atsisakyti.

Taigi, tikiuosi buvo smagu, ir esate pasiruošę iššūkiui? Tadadadam, dadam - perduodu jį šioms blogerėms:
~ Monikai iš Simply Magnifique
~ Akvilei iš Aavahg
~ Rūtai iš Pokalbiai debesiuke

TAISYKLĖS:
1. Galite priimti arba nepriimti šio iššūkio, jokio įpareigojimo nėra, iššūkis tik tam, kad jums ir man būtų smagu!
2. Jei nusprendėte iššūkį priimti, savo tinklaraštyje patalpinkite įrašą, kuriame nurodykite, iš ko iššūkį gavote, atsakykite į iššūkyje pateiktus klausimus (tiesiog nukopijuokite juos iš šio įrašo) ir savo įrašo pabaigoje nurodykite tris blogeres, kurioms perduodate šį iššūkį!
3. Džiaukitės, skaitykite kitų atsakymus į šiuos klausimus ir gerai leiskite laiką!

Na, o visų skaitytojų klausiu - kaip jums patiko šis iššūkis, ar buvo įdomūs mano atsakymai? Į kurį klausimą sunkiausia būtų atsakyti jums? Ar norite šiame tinklaraštyje matyti daugiau tokių įrašų? Laukiu visų jūsų siūlymų, pastebėjimų, paplepėjimų ir pakikenimų komentaruose!

9 komentarai:

 1. Man labai idomu skaityti issukius, tagus ir visus kitus asmeniskus dalykelius :) Smagu pazinti blogu autores, ne tik kaip kosmetikos myletojas, bet ir kaip asmenybes :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Judita, džiaugiuosi, kad įdomu! Aš irgi mėgstu tagus, ypač savo mėgstamiausių youtuberių vis pažiūrinėju...:)

   Panaikinti
 2. Kaip smagu, būtinai bandysiu atsakyti :) Nuoširdžiai dėkoju už nominaciją ;)

  AtsakytiPanaikinti
 3. būtinai atsakysiu į klausimus. Labai smagus iššūkis :) akimis perbėgau klausimus, tai matau, kad bus problemų renkantis... :D padarysiu penktadienį arba šeštadienį įrašą :) ačiū labai

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Rūta, džiugu, kad priimi iššūkį! :D labai lauksiu Tavo atsakymų, bus įdomu paskaitinėti ir palyginti!

   Panaikinti
 4. Labai patiko atsakinėti. Ačiū, tikiuosi patiks mano atsakymai :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Jau perskaičiau, labai įdomu buvo pažiūrėti, kokie Tavo pasirinkimai :)

   Panaikinti
 5. Smagu buvo skaityti Jūsų atsakymus :)

  AtsakytiPanaikinti