08 gruodžio 2014

Pirmadienio džiaugsmai su Maybelline!

Visų pirma, noriu pradėti nuo to, kad labai malonu grįžti į savo blogą... Pastaruoju metu skyriau jam mažai dėmesio, bet mano mintyse nuolat sukosi tai, ką reikėtų aprašyti, aptarti, ar kokius produktus norėčiau pagirti. Deja, vis dar neįsigijau fotoaparato, o prieš porą dienų sugebėjau sudaužyti dar ir savo išmanųjį (na, bet artėja Kalėdos...), tad teisinu save, jog nerašiau, nes neturėjau kaip nufotografuoti produktų. Bet šiandien gavau be galo mielą siuntinuką ir, pamiršusi visus pasiteisinimus, pasiskolinau fotoaparatą ir rodau jums, kokių gėrybių gavau! Šiandien papasakosiu apie produktus lūpoms, o artimiausiu metu laukite ir "Maybelline Lash Sensational" blakstienų tušo apžvalgos!"Baby Lips" pavadinimas jau kurį laiką linksniuojamas įvairiuose grožio tinklaraščiuose, bespalvį "Baby Lips" jau išbandžiau ir aš, bet vis ketinau pabandyti spalvotuosius. Šiandien pagaliau turėjau tam progą, tad papasakosiu apie šiuos lūpų balzamus detaliau.


Turėjau galimybę išbandyti du atspalvius: Cherry Me ir Peach Kiss.
Visų pirma, noriu dar kartą pagirti "Baby Lips" dizainą - ryškios spalvos, smagus šriftas tikrai smagiai nuteikia kas kartą išsitraukus iš rankinės.


Šviesesnis - Peach Kiss - turi vos juntamą a la persikų kvapą. Pati spalva labai neryški, vos vos rusvas atspalvis su labai daug smulkių blizgučių. Šiaip ne itin mėgstu priemones su blizgučiais (nors, jos vizualiai suteikia lūpoms putlumo), šio balzamo spalva - ne išimtis. Tiesa, čia blizgučiai yra matomi pačiame produkte, tačiau užsitepus jį ant lūpų, blizgučiai nėra itin ryškūs. Kažin ar naudosiu jį ant lūpų vieną, greičiausiai, naudosiu ant lūpdažių, norėdama suteikti lūpoms putlesnį efektą.
Raudonasis Cherry Me stipriai kvepia vyšniomis, suteikia vos vos rausvą atspalvį, todėl man itin patinka! Labai mėgstu priemones, kurios ir drėkina lūpas, ir suteikia gražų, natūralų atspalvį. Cherry Me suteikia būtent tokį efektą! Tiesa, blizgučių jis taip pat turi, bet gerokai mažiau ir ant lūpų jie praktiškai nepastebimi.


Taigi, mano atsiliepimai apie "Baby Lips" dvejopi - man labai patinka idėja lūpų balzamui suteikti atspalvį, tačiau norisi, kad tas atspalvis būtų matomas ne tik pakuotėje, bet ir ant lūpų. Cherry Me atitinka šį reikalavimą, tuo tarpu Peach Kiss man labiau primena įprastą bespalvį lūpų balzamą, tik skaniai kvepiantį ir su blizgučiais.
Tad, jei ieškote smagaus dizaino lūpų balzamo, kuris drėkintų, būtų bespalvis, ar ne itin ryškus - rinkitės Peach Kiss arba Hydrate. O jei ieškote ne tik drėkinimo, bet ir ryškesnio atspalvio - Cherry Me pasirodys parankesnis. O aš jau dairausi į Grape Vine ir įsivaizduoju, kad turėtų labai skaniai kvepėti...

O jums ar jau teko išbandyti Maybelline "Baby Lips" lūpų balzamų liniją? Jei taip, kuris paliko geriausią įspūdį?

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą