22 gruodžio 2014

Nauji metai - nauja išvaizda!

Ne, ne, šis įrašas nebus apie radikalius šukuosenos ar drabužių spintos pokyčius - jis apie mano naująją tinklaraščio išvaizdą! Jei lankėtės jsme pastarosiomis dienomis, turbūt pastebėjote įvairiausius konstrukcijos darbus. Negaliu pasakyti, kad jie visiškai pabaigti, dar neveikia skiltis "Apie", be to, ne visos nuotraukos yra sutvarkytos, todėl kol kas jos negražiai ištampytos (gal kam puikiai sekasi su html ir galėtumėte man pagelbėti?), tačiau bendras vaizdas jau matyti!

Gal būčiau dar ilgai atidėliojusi šį tinklaraščio pertvarkymą (nors jau ir norėjosi naujo, kiek švaresnio vaizdo), jei ne bėdos su komentavimo sistema, apie kurias pasakojau šiame įraše. Labai gaila, bet komentarų sugrąžinti nepavyko, tad po įrašais dingo beveik visų metų komentarai... Tikrai labai liūdna, todėl nusprendžiau daugiau nesinaudoti nei Intense Debate, nei Disqus ir likti prie įprasto Blogger komentavimo.

Taigi, man labai smalsu, ar jums patinka ši nauja tinklaraščio išvaizda, ar patogu naudotis nauja navigacija (įrašai dabar suskirstyti į naujas skiltis), todėl labai lauksiu jūsų nuomonės - dešinėje puslapio pusėje yra balsavimas, kuriame galite pasirinkti, kaip jums patinka naujas tinklaraščio dizainas.

Tokios naujienos, tikiuosi, iki Naujųjų viskas jau bus iki galo sutvarkyta, o kol kas laukiu jūsų nuomonių! :)

5 komentarai:

 1. Sveika! Labai šaunu, kad pasikeitė puslapio bendras vaizdas. Dabar daug patogiau naršyti, rašyti komentarus (aišku, gaila, kad senųjų nebeliko, nes juose buvo visai naudingos informacijos apie kosmetikos priemones ir pan.), ir šiaip - gaiviau, gražiau, dailiau ;) Sėkmės ir gražių švenčių :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveika, Monika! Džiugu, kad tapo patogiau! Praėjęs dizainas buvo mano pirmas bandymas, tad šįkart viskas jau buvo šiek tiek lengviau ir labiau žinojau, ko noriu :) dėl komentarų, tai tikrai labai gaila ir nusivyliau Intense Debate, kurie niekuo negali padėti, na, bet ką padarysi... Bent jau dabartiniai komentarai niekur nebedings :)) Ačiū tau už gražius linkėjimus, ir tau jaukių švenčių! :)

   Panaikinti
 2. Man patinka naujas dizainas :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Živile, tikrai patogiau šitas dizainas :) smagu čia užsukti!

  http://veidrodeli.blogspot.com/

  AtsakytiPanaikinti