04 liepos 2014

Prašau, duokit man lietaus!

Vasarą visi dažnai patiriame tą jausmą, kai vasarą saulė taip kepina, oda kaista ir norisi, kad pradėtų lyti, o jei ne, tai ant savęs užsipilti kibirą vandens...arba bent jau nusiprausti veidą. Bet jei reikia kažkur skubėti, nėra laiko, o atsigaivinti žūtbūt norisi, aš renkuosi veido dulksną!

Atradau tokio tipo produktus prieš porą metų, tuomet turėjau nuostabią veido dulksną su levandomis, iš The Body Shop. Tiesa, ji buvo ne tonizuojanti, o kaip tik raminanti, skirta naudoti prieš miegą. O pastaruoju metu naudoju dvi veido dulksnas, kurias jums ir pristatysiu šiandien.Stengiuosi šia priemone nepiknaudžiauti, nes jos sudėtyje yra parabenų. Vis dėlto, nedažnam naudojimui tai yra puikus produktas, mat sudėtyje yra ir gerų dalykų - vitaminų, žaliosios arbatos, agurkų ekstraktų. Be to, ši veido dulksna tinkama ne tik atsigaivinimui, ji turi dar vieną funkciją - užfiksuoti makiažą. Būtent todėl renkuosi šią priemonę vasarą - jei turiu kažkokią progą, kuriai noriu pasidaryti makiažą, išliksiantį visą dieną, bet tuo pačiu nenoriu apkrauti savo veido keliais kosmetikos sluoksniais, papračiausiai nenaudoju jokių pagrindų (nei makiažo pagrindo, nei šešėlių pagrindo), o pasidariusi makiažą veidą papurškiu šia dulksna, kuri tikrai neblogai užfiksuoja makiažą.

Kitas produktas, kuris yra mano absoliutus vasaros favoritas - "Margarita" veido drėkiklis.


Šis produktas labai maloniai drėkina odą, atgaivina ją. Be to, nuostabiai kvepia rožėmis (dėl sudėtyje esančio rožių vandens). Tiesa, sudėtyje yra nedidelis kiekis metilsotiazolinono, kuris gali erzinti jautrią odą, todėl alergiškiems žmonėms nepatarčiau naudoti šios priemonės. Man odos šis purškiklis neerzina odos, todėl galiu drąsiai džiaugtis jo privalumais - visuomet nešiojuosi jį rankinėje ir panorusi atsigaivinti tiesiog pasipurškiu veidą. Tiesa, mane labai džiugina ir šio veido drėkiklio kaina - jis kainuoja ~7Lt.

O ką, norėdamos atsigaivinti, naudojate jūs? Veido dulksną, drėgnas servetėles, o gal tiesiog vandenį?

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą