06 liepos 2014

Neblizgėk vasarą!

Pagaliau pagaliau už lango tikra vasara - saulėta, karšta! Tik ir norisi griebti draugus ir lėkti į gamtą, pajūrį ar kokį festivalį! Tiesa, riebios odos savininkėms (tokioms, kaip aš) greičiausiai ne itin norėsis užfiksuoti šias smagias akimirkas nuotraukose - mat vasarą oda nuo karščio greit ima riebaluotis ir blizgėti. Būtent todėl sausa pudra yra mano vasaros numeris vienas. O šiandien turiu puikią progą jums pristatyti naująją Maybelline New York "Matte Maker" kompaktinę pudrą.
Gamintojai teigia, kad ši pudra nuo įprastų kompaktinių pudrų skiriasi tuo, jog turi mažiau jungiamųjų medžiagų, o šios pudros dalelės - itin smulkios, todėl geriau sugeria riebalus. 


Ką aš galiu pasakyti apie šį gaminį? Visų pirma man patiko tai, jog galima rinktis iš 5 atspalvių, o šviesiausias jų yra itin šviesus ir tinkamas lietuvaitėms ne tik vasarą, bet ir žiemą, kai būnam neįdegusios ir baltos, kaip sūriai. Nuotraukoje matote atspalvį 20 Nude Beige. Galiu pasidžiaugti, kad pakuotė labai patogiai užsisuka, įsimetus ją į kosmetinę ar rankinę tikrai neatsisuks. Pudra neturi jokio stipraus kvapo, kas man labai patinka, nemėgstu stipriai parfumuotų pudrų, be to, tai ne itin sveika.

Ar pudra atitinka gamintojų aprašymą? Nežinau, kaip ten su tomis smulkiomis dalelėmis ir jų veikimu, tačiau iš esmės produktas tikrai atitinka visus reikalavimus, kuriuos aš keliu kompaktinei pudrai - gražiai padengia veidą, padaro odą matinę ir šis efektas išlieka pakankamai ilgai (ne itin karštą dieną mano oda išliko  matinė apie 5-6 valandas, karštą dieną pudrą reikėjo atnaujinti kiek dažniau). Atkreipkite dėmesį į tai, kad mano oda yra itin riebi, merginoms, turinčioms mišrią odą ši pudra turėtų tarnauti dar geriau. 

Kiekis, kaina. Pakuotėje yra 16g produkto, naudojant šią pudrą kasdien jos turėtų užtekti bent keliems mėnesiams. Jei nenaudojate pudros kasdien, galite nesijaudinti, jog teks išmesti pusę pakuotės - pudra galioja 24 mėnesius. Produkto kaina - 22,49Lt.

Na, o dabar rodau rezultatą:
 Manau, pudra tikrai gražiai sumažina odos blizgesį, nepadarydama veido plokščio ir nesuteikdama kaukės efekto.

O kaip atrodo jums? Ar jau teko išbandyti šią naujieną? Jei ne, kokią kompaktinę pudrą naudojate vasarą, o gal jos visiškai atsisakote?

2 komentarai:

 1. Jau senai pastebejau sita daikciuka, bet vis nesiryzdavau pirkti. Manau tikrai isbandysiu :)

  Saunus review :)

  www.curvyliciousme.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šią kompktinę pudrą naudoju jau daugiau nei pusmetį, bet dar nepabaigiau įpakavimo, ir jau galiu patvirtinti, kad porų tikrai nekemša :) žodžiu, dalykas geras :)

   Panaikinti