02 birželio 2014

Ne viskas naudinga, kas skaniai kvepia!

Turbūt jau iš įrašo pavadinimo galite nuspėti, kad šiandien aš pasiruošusi pakritikuoti vieną iš neseniai išbandytų kosmetikos priemonių. Taigi, nieko nelaukusi jus supažindinu su priemone, kuri mane be galo nuvylė:


Šį produktą dabar dalina "Droge", perkant Maybelline produktų už tam tikrą sumą. Turiu pasakyti, labai džiaugiuosi, jog gavau jį nemokamai, nes būtų gaila išleistų pinigų... Na, bet apie viską iš pradžių.

Gavusi dovanų staigmenėlę, žinoma, apsidžiaugiau ir parskubėjau namo jos išbandyti. Ryškiaspalvis įpakavimas ir pro jį persimatantys nuostabios rausvos spalvos skaistalai ir šviesus bronzatas atrodė daug žadančiai. Atsidariau įpakavimą ir iškart buvau nustebinta labai stipraus, bet malonaus produkto kvapo. Pasigriebiau skaistalų teptuką, pasidažiau skruostus ir...nieko. Pamaniau, kad gal pakabinau per mažai produkto - dar kartą pamakalavau teptuką skaistaluose, vėl paabandžiau ant skruostų, ir vėl nieko. Galiausiai neapsikentusi pirštu perbraukiau per skaistalus, norėdama patikrinti jų pigmentaciją. Ant mano piršto liko vooos įžiūrimi blizgučiai, o apie kažkokią spalvą net nekalbu. Bronzatas - taip bat visiškai nepigmentuotas, taip pat nežymiai blizgantis. Žodžiu, visiškai nenaudingas kosmetikos produktas, išskyrus tai, kad skaniai kvepia, bet skaistalais ir bronzatu juk nesikvėpinsi?..

Taigi, sakau šiam produktui griežtą "ne", nežinau kiek jis kainavo, bet už šią 16 gramų kvapnių vos blizgančių miltelių dėžutę nesutikčiau mokėti nė lito.

O gal jūs taip pat susigundėte Maybelline akcija ir gavotę šią priemonę dovanų? O gal tiesiog teko ją bandyti? Kokie jūsų atsiliepimai?

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą