21 birželio 2014

BB kremas vasarai!

Turbūt daugelio pasirinkimas vasrai - ne kreminė pudra, o gerokai lengvesnis ir gaivesnis BB kremas. Visai neseniai turėjau galimybę išbandyti naująjį Garnier BB kremą, skirtą jautriai odai:

 

Savo pastebėjimais apie šią priemonę noriu pasidalinti ir su jumis!
Taigi, produkto aprašymas teigia, jog šis kremas nedirgina odos, jamė nėra kvapiklių, jis yra sukurtas specialiai jautriai odai. Sudėtyje yra raminamai veikiančio alantoino ir mineralinių pigmentų.

Panagrinėjau priemonės sudėtį - dauguma sudedamųjų dalių saugios, tačiau (nors ir nedaug) yra ir ne itin pageidaujamų konservantų, bei ingredientų, galinčių lengvai suerzinti odą, tačiau, sunku rasti priemonę, kurioje jų nebūtų.


Kremo pakuotė labai primena savo pirmtaką - įprastą Garnier BB kremą. Pakuotė patogi naudojimui, patogiai ir tvirtai užsidaro.

Kalbant apie kremo veiksmingumą, man jis tikrai patiko - maloniai drėkina odą, nepalieka sausumo jausmo, lengvai maskuoja ir suvienodina odos spalvą, be to, turi SPF25, kas itin svarbu vasarą! Iki šiol esu bandžiusi keletą kitų firmų BB kremų, šį galėčiau išskirti kaip bene labiausiai drėkinantį, tačiau lengvo maskavimo. Norint stipresnio maskavimo, galima dėti kelis kremo sluoksnius. Dar vienas pliusas, kuriuo labai apsidžiaugiau - šviesiausias atspalvis iš tiesų labai šviesus! Užtepus ant odos jis gražiai prisitaiko.


Ar jums jau teko išbandyti šį kremą, kokia jūsų nuomonė apie jį? Kokį BB kremą naudosite vasarą, o gal liksite prie savo įprastos kreminės pudros?

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą