16 gegužės 2014

Veidas kaip skulptūros - kontūravimas su "Sleek Face Form Kit"

Sveikos, mielosios!

Pavasariui įpusėjant atrodo, kad gyvenimo ritmas vis labiau greitėja ir tampa sunku suderinti net, rodos, įprastas veiklas ir dažnai tenka rinktis vieną iš dviejų (ar ilgiau pamiegoti, ar pavalgyti pusryčius? ar susipinti įdomesnę šukuoseną, ar spėti laiku į autobusą?) Žodžiu, dilemos visur! Žinodama, kad nespėsiu padaryti visko, ko noriu, pastaruoju dažniausiai aukoju savo rytinį grožio laiką ir lekiu į paskaitas be makiažo ir į uodegėlę surištais plaukais, bet užtat tą laiką kurį sutaupau skiriu miegui, kuris šiuo priešsesijiniu laikotarpiu, pilnu veiklų, repeticijų, kolių ir įtampos, toks svarbus. Vis dėlto, šimtąjį kartą džiaugiuosi, kad rašau šį tinklaraštį ir tai bent retkarčiais suteikia man progą šiek tiek sustoti nuo lėkimo, atsipalaiduoti, pasidalinti su jumis savo naujais atradimais ir išgirsti apie tai, ką atrandate jūs...:)

Na, o šiandien noriu jums papasakoti apie "Sleek" Face Form Light kontūravimo paletę! Labai džiaugiuosi, kad tai jau antrasis šios firmos gaminys mano kosmetikos krepšelyje (apie "Sleek" skaistalus galite paskaityti čia.)


Kaip visada, pradedu nuo įpakavimo. Jis toks pat, kaip ir daugumos kitų "Sleek" birių priemonių - matinė, tvirto plastiko dėžutė su blizgiu užrašu. Minimalistinė, nelinkusi  teptis, patogiai užsidaro ir atsidaro, žodžiu, praktiška.Sakykit kaip norit, tikrai labai graži paletė! Šiandien kalbėsiu būtent apie Light paletę, tačiau "Sleek" siūlo kelių skirtingų atspalvių paletes, tiek šviesesnio, tiek tamsesnio gymio merginoms. Atkreipkite dėmesį į tai, kad ši - Light - paletė nėra pati šviesiausia, jei jums ji atrodo per tamsi, yra dar šviesesnė - Fair paletė. Man atrodo, mums, lietuvėms, tai itin svarbu -  mano dauguma draugių yra labai šviesios odos ir vis pasiskundžia, kaip sunku rasti tinkamą pudros atspalvį arba bronzatą, kuris ant veido neatrodytų oranžinis, džiugu, kad "Sleek" pasirūpino jomis.

Taigi, o dabar šiek tiek apie tai, kas sudaro šią paletę ir kaip ją reikėtų naudoti. Taigi, paletėje yra (iš kairės): bronzatas, spindesio suteikianti pudra (highliter'is) bei skaistalai. Bronzatas ir spindesio suteikianti pudra padės suformuoti veidą, o skaistalai - jį pagyvinti, suteikti natūralumo. Mano manymu, tokia paletė - puikus sprendimas norinčioms turėti viską vienoje vietoje, juolab, kad šios trys spalvos tarpusavyje suderintos, tai, jog nereikia kuistis kosmetinėje ieškant tinkamų atspalvių gerokai pragreitina makiažo procesą :)


Spalvos realiai atrodo taip pat, kaip paletėje - tai yra, jos labai pigmentuotos. Bronzatas yra visiškai matinis, man, turinčiai problematišką odą, tai didelis pliusas - matinis bronzatas, kitaip nei blizgus, nepabrėžia spuogelių. Tuo tarpu spindesio suteikianti pudra - itin blizgi, todėl iš pradžių žiūrėjau į ją skeptiškai. Vis dėlto, ant odos ji daro būtent tai, ką žada - suteikia spindesio. Tai yra, neatrodo, jog ant jūsų veido būtų tona blizgučių, oda tiesiog atrodo natūraliai švytinti. Skaistalai iš šios paletės man pasirodė labai įdomūs dėl to, kad jie turi savybę keisti spalvą - priklausomai nuo to, kaip krinta šviesa jie atrodo tai turintys rožinių, tai oranžinių atspalvių. Šiuos skaistalus rekomenduoju naudoti lengva ranka - kadangi jie stipriai pigmentuoti, lengva jų padauginti. Man visai patiko efektas, kurį jie suteikia, tačiau šiuos skaistalus rinkčiausi vakariniam, o ne dieniniam makiažui - jie turi itin daug blizgiųjų dalelių.


Labai norėjau jums parodyti, kaip ši paletė atrodo gyvai,  mano kursiokė Vilda sutiko pabūti modeliu. Kadangi fotoaparatui sunkiai sekėsi užfiksuoti subtilų veido kontūravimą, padariau jį kiek per ryškų, kad pamatytumėte skirtumą. Stengiausi optiškai susiaurinti veidą, čia jūs matote rezultatą. Buvo gan juokinga daryti stiprų kontūravimą, nes iš tiesų šios paletės spalvos labai lengvos, nerėkiančios, puikiai tinkančios kasdieniam makiažui, lengvai sklaidomos.

Taigi, šioje veido kontūravimo paletėje yra 20g produkto, manau, tokio kiekio man užteks tikrai ilgam laikui. Šią paletę jau galite įsigyti ir Lietuvoje (vis negaliu tuo atsidžiaugti:)), internetinėje Parfumeria parduotuvėje už 45 Lt.

Išduosiu mažą paslaptį - man taip patiko ši paletė ir jos testavimas kartu su Vilda, kad galutinis šio testavimo rezultatas - fotosesija!  Bet apie tai - kitame įraše, laukite naujienų :)

O jūs ar naudojate veido kontūravimo priemones? Ankstesnių įrašų komentaruose nemažai jūsų minėjote, kad teko bandyti "Sleek Face Contour Kit", ar jums patinka tai, kad "Sleek Face Form" paletėje yra dar ir skaistalai? Labai laukiu jūsų nuomonių, pastebėjimų, patarimų, kaip ir kuo kontūruoti veidą komentaruose!


1 komentaras:

  1. Na geras jaučiuosi šiek tiek atsilikusi, dar nebandžiau šitos veido modeliavimo priemonės... Tiksliau kontūravimo. Man patinka galutinis jūsų rezultatas pateiktas nuotraukoje. Šaunu.

    AtsakytiPanaikinti