07 gegužės 2014

Technologijos naujovės: makiažo spausdintuvas!

Ne paslaptis, kad technologijos vis pagerina mūsų gyvenimą ir palengvina daugybę kasdienių dalykų. Vis dėlto, kartais atsiranda tokių išradimų, kurie verčia pasukti galvą svarstant, ar tikrai jie turi kažkokios praktinės naudos. Beskaitinėdama naujienas internete, radau vieną tokį išradimą, susijusį su grožio pasauliu - pristatau jums pirmąjį makiažo spausdintuvą!
Čia jūs matote Grace Choi, kuri teigia esanti pirmoji makiažo spausdintuvo išradėja. Jos idėja atrodo tikrai įdomi - savo produkto pristatyme Grace kalba apie tai, kad pirkėjams dažnai tenka mokėti didelę kainą vien už gamintojo vardą, tačiau daugumos produktų pagrindinės sudedamosios dalys yra tos pačios, nepriklausomai nuo to, ar tai žinomos ar ne itin žinomos firmos gaminys. Taip, iš dalies tai tiesa - iš tiesų kosmetikos gaminių pagrindinės sudedamosios dalys dažnai būna tos pačios, tačiau labai svarbu ir tai, kokiomis proporcijomis jos maišomos, kokių papildomų sudėtinių dalių įdedama, kaip vyksta pats gamybos procesas ir t.t. Taigi, ar tikrai įmanoma kažką tokios pat kokybės pasigaminti namie?

Grace Choi teigia, kad taip ir demonstruoja makiažo spausdintuvą, kuris leidžia pagal jūsų pasirinktą spalvą sumaišyti prietaise esančius ingredientus ir sukurti norimo atspalvio gaminį - kaip žada išradėja, tai gali būti bet kas - lūpdažis, šešėliai, skaistalai ir t.t. Skamba labai viliojančiai, bet manęs toli gražu neįtikina - nors technologijos tobulėja labai greit, vis dėlto abejoju, kad tokia naminė makiažo gamyklėlė gali pakeisti visą makiažo pramonę. Taip, jaunoms panelėms, norinčioms eksperimentuoti, gal ir visai patiktų toks prietaisas (ką ten, ir man visai smalsu būtų jį išbandyti), tačiau net neabejoju, kad tikėtis nepriekaištingos makiažo kokybės iš šio spausdintuvo neverta. Taigi, nors išbandyti jį būtų tikrai įdomu (tiesa, tai nepigus malonumas - Grace mano, kad jis kainuos apie 300 dolerių), kažin ar šis žaisliukas pakeistų mūsų pamėgtas priemones...

O ką apie tokį prietaisą manot jūs, ar norėtumėte jį išbandyti? Ar mokėtumėte už jį 300 dolerių, ir ar atsisakytumėte įprasto makiažo? Labai laukiu jūsų pasvarstymų ir nuomonių komentaruose!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą