08 balandžio 2014

"Sleek" rožiniai malonumai

Pamenat, visai neseniai rašiau apie tai, jog Parodoje "Pelenė 2014" radau "Sleek" kosmetikos stendą ir kai ką jame įsigijau? Taigi, jau spėjau išbandyti savo pirkinį ir jį pamėgti! Na, pažiūrėkime, kas gi buvo mano pirkinių maišelyje:


Labai miela, jog kartu su savo pirkiniu gavau ir mažą dovanėlę - mini lūpų blizgį, kurį galima prisikabinti prie telefono, raktų ar pan. Nemanau, kad kažkur jį kabinsiu, tačiau tikrai įsimesiu į kosmetinę ir, atsiradus progai, išbandysiu. Kartu su perkamu produktu gauti tokį miniuką net smagiau, nei įprastą mėginėlį - patogus įpakavimas leis jį panaudoti daugiau, nei vieną kartą.


Taigi, o dabar apie patį pirkinį - įsigijau "Sleek Blush by 3" skaistalų paletę, Pink Lemonade atspalvio. Jau seniai internete žiūrinėjau šiuos skaistalus, tiesa, buvau nusižiūrėjusi Lace, tačiau kai parodoje "Pelenė" turėjau progą apžiūrėti kelių skirtingų atspalvių pakuotes, Pink Lemonade mane sužavėjo įvairove - šioje pakuotėje dvi birių skaistalų spalvos ir viena - kreminių.


"Sleek" kaip visada žavi gražiu įpakavimu, tačiau mane šiek tiek suklaidino tai, jog ant jo birūs ir kreminiai skaistalai atrodo beveik taip pat - jei nežinočiau, kokie skaistalai viduje, tai iš įpakavimo tikrai nesuprasčiau. Be to, tai nepakankamai aiškiai parodyta ir "Sleek" internetinėje parduotuvėje - būtent todėl iš pradžių ir buvau nusižiūrėjusi Lace atspalvius - maniau, kad ten du kreminiai ir vienas birus, bet parodoje turėdama galimybę apžiūrėti produktą gyvai pamačiau, jog visi trys skaistalų atspalviai birūs. Taigi, tikrai džiaugiuosi "Pelenėje" aplankiusi "Sleek" stendą - turėjau galimybę pačiupinėti ir gyvai apžiūrėti produktus, kuriuos anksčiau esu mačiusi tik internete.


Pati pakuotė atrodo tikrai gražiai, man labai patinka matinis paviršius ir blizgus užrašas ant jo, tai atrodo stilingai, neperkrautai. Pakuotė lengvai atsidaro, ją malonu laikyti rankose - ji pagaminta iš gan tvirto plastiko, palyginus, pavyzdžiui, su pigiomis ir ne itin tvirtomis MUA produktų pakuotėmis.
  Man patinka ir tai, jog pakuotė turi didelį veidrodėlį, tai gan praktiška. Vienintelis pakuotės minusas - tai, jog kreminiai skaistalai viduryje, mat dėl to į juos prikrenta birių skaistalų dalelyčių (fotografavau dar neišbandytą produktą, todėl to nematyti). Nors, negaliu pasakyti, kad tai baisiai trukdo - tu dalelyčių tikrai nėra daug, pakanka nubraukti jas nuo paviršiaus ir vėl galima naudoti kreminius skaistalus, manau, tai tik maža detalė, nekeičianti produkto esmės.Kalbant apie atspalvius, "Sleek" internetinėje parduotuvėje jie visi trys atrodo gan panašiai - šviesiai rausvų tonų, tačiau išbandžiusi galiu pasakyti, jog jie gerokai skiriasi nuo nuotraukos internete.


Tiesa, "Sleek" kiek sutrikdė savo vartotojus su atspalvių pavadinimais - jie ant dėžutės dugno išdėstyti taip, kad yra neaišku, ar reikia rinktis kairįjį pavadinimą kairiam atspalviui, ar kiekvienam atspalviui tą pavadinimą, kuris yra po juo (nes po kairėje esančiu pavadinimu - "Icing Sugar" yra dešinėje esantis atspalvis...) Net gūglinau internete, kaip šiuos atspalvius teisingai įvardinti, bet, rodos, kiekvienas daro tai skirtingai, tad tiesiog pasirinkau pirmąjį būdą - kairėje esantis pavadinimas kairėje esančiam atspalviui.

Atrodo, "Sleek" tiesiog atbulai užklijavo lipduką...


Taigi, kairėje esantis atspalvis - "Icing Sugar".  Jis birus, šviesiausias iš visų trijų atspalvių, su smulkiomis blizgančiomis dalelėmis.
Šis atspalvis išlieka trumpiausiai, ant mano riebios odos, padengtos BB kremu, išsilaikė apie 3 valandas. Mano manymu, šis atspalvis labiausiai tiktų šviesiaodėms, ant tamsesnės odos jis neatrodys taip intensyviai.
Šis atspalvį lengva išsklaidyti, man labiausiai patinka tai, kad jame esančios blizgios dalelės ant skruostų neatrodo rėksmingai, jos paprasčiausiai suteikia sveiko švytėjimo.Viduryje - "Macaroon" atspalvis (kaip beinterpretuočiau "Sleek" atspalvių pavadinimų išdėstymą, dėl šio vienintelio esu garantuota, jis visada viduryje..:))
Tai fantastiškai gražus, labai intensyvus atspalvis. Kaip jau minėjau, anksčiau nesu bandžiusi kreminių skaistalų, taigi, tai buvo mano pirmasis bandymas. Pirmas pastebėjimas - šis atspalvis laaabai pigmentuotas, jo reikia labai nedaug (o tai didelis pliusas, juk reiškia, jog jo ilgam užteks). Nors nerimavau, kad ant mano nelygios odos šie kreminiai skaistalai pasidengs netolygiai, jie kaip tik labai gražiai pasidengė, juos paprasta išsklaidyti - vieną kartą bandžiau tai padaryti su specialiu teptuku, o kitą kartą su pirštais - abiem atvejais pavyko puikiai. Drąsiai galiu teigti, kad tai mano mėgstamiausias atspalvis visoje paletėje ir tikrai noriu išbandyti daugiau "Sleek" kreminių skaistalų. Šis atspalvis išliko ilgiausiai - ant mano BB kremu padengtos odos jis laikėsi apie 6 valandas (žinoma, spalva neliko tokia intensyvi, kaip ką tik pasidažius, tačiau rezultatas - tikrai puikus), tai yra, tol, kol nusivaliau makiažą, gal būtų laikęsis ir ilgiau.

Na ir galiausiai - "Pink Mint". Ne itin taiklus pavadinimas, nes atpalvis turi mažai bendro su rožine - jis turi daugiau oranžinių tonų. Tai pat blizgiausias iš visų trijų atspalvių, bet vėlgi, blizgios dalelytės suteikia veidui gyvumo. Šis atspalvis man pasirodė universaliausias iš visų trijų - tinkantis tiek itin šviesios, tiek tamsesnės odos savininkėms.
Štai kaip šie atspalviai atrodo ant odos (iš eilės: Icing Sugar, Macaroon, Pink Mint)


Specialiai nesivaliau jų nuo rankos, Icing Sugar nusitrynė greičiausiai (per 2-3 val), vėliau - Pink Mint (3-4 val.), o Macaroon teko valyti su makiažo valikliu, nes jo pėdsakas matėsi net po mirkimo kaštoje vonioje... Taigi, atkreipkite dėmesį į tai, kad Macaroon gan sunkiai nusivalo, siūlau jį tepti tik ant makiažo pagrindo, kitaip galite ilgam likti rausvais skruostais :) Be to, visi atspalviai labai pigmentuoti, tad naudokite juos atsargiai - iš pradžių geriau mažiau.

Taigi, šis skaistalų rinkinukas man kainavo 40Lt, jame yra 17g produkto.

O dabar geriausia naujiena - "Sleek" jau galima įsigyti ir Lietuvoje (ne tik "Pelenės" metu)! Tiesa, kol kas tin internete, tačiau "Parfumeria" jau turi nemažą katalogą "Sleek" produkcijos, kainos tikrai geresnės nei siunčiantis iš Sleek JAV tinklapio :)

Taigi, o jums ar teko bandyti "Sleek" produkciją? O gal turite kitus mėgstamus skaistalų gamintojus? Pasidalinkite savo mintimis komentaruose!

4 komentarai:

 1. Pastaruoju metu bloggerės atrodo apsėstos Sleek kosmetikos :D Nujaučiu, kad teks ir man su ja susidraugauti, kad suprasčiau kur čia šuo pakastas :D Beje, labai naudingos ir išsamios apžvalgos :)

  www.eimante.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Eimante :) O tas apsėdimas, matyt, todėl, kad ne itin seniai Sleek atsirado Lietuvoje, o šios firmos kosmetika tikrai laaabai kokybiška ir už sąlyginai nedidelę kainą :)

   Panaikinti
 2. Sveiki! Gal pamenat kaip buvot Pelenej ar konturavimo palete su blizguciais? Ir ar jusu skaistalais turi blizguciu? :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Sveiki, Neringa! Aš turiu Sleek face form kontūravimo paletę (galite apie ją paskaityti čia: http://tunusipelnei.blogspot.com/2014/05/veidas-kaip-skulpturos-konturavimas-su.html), tai joje esanti tamsi spalva yra matinė, be blizgučių, šviesiausia spalva (highliteris) blizgi, skaistalai taip pat su blizgučiais. O šioje aprašytoje skaistalų paletėje yra vienas neblizgus ir du blizgūs atspalviai :) Kiek žinau, "Sleek" siūlo daug įvairių variantų, tiek blizgių, tieek matinių :)

   Panaikinti