14 balandžio 2014

Šiek tiek blizgesio vakarui!

Praėjusi savaitė man buvo be galo pilna įspūdžių, visur tik lėkiau, veikiau... O šiandien ėmiau ir peršalau, tad teks sustabdyti lėkimus ir praleisti vakarą apsikabinus nosinaičių pakelį ir žiūrint mėgiamus serialus... Skamba ne taip ir blogai, jeine plyštanti galva ir varvanti nosis, ką? Be to, pagaliau turiu progą parašyti kelis įrašus, apie produktus, apie kuriuos jau seniai norėjau jums papasakoti.

Vienas iš tokių produktų - MUA "Smokin" paletė. Bet, apie viską iš pradžių.

Praėjusią savaitę su kursiokais keliavom į Molėtus - turėjom nuostabią progą rodyti savo etiudus Molėtų observatorijoje. Aišku, kiekvienas pasirodymas neapsieina be pasigražinimo prieš jį - scenoje labai svarbu atrodyti puikiai. Deja, neturiu nuotraukų, kurias galėčiau jums parodyti - visas dėmesys buvo nukreiptas į susikaupimą pasirodymui, tad fotografuotis nelabai ir buvo kada. Kitą dieną po pasirodymo pas mane į svečius užsuko dvi kursiokės - smagiai paplepėjom, pagerėm arbatos ir padariau joms makiažus. Šįkart jau dariau nuotraukas, bet vėlgi jos ne itin tinkamos rodymui - kol išsiplepėjom, gerokai sutemo ir teko rezultatą fotografuoti su blykste, tad gerokai nukentėjo nuotraukų kokybė, juolab, kad aš tikrai nesu įgudusi fotografuotoja... Žodžiu, su keliomis kursiokėmis jau sutarėm, kad kurią dieną susitiksim ryte, kai bus tinkamas apšvietimas ir paeksperimentuosim su makiažu (o rezultatus, žinoma, prodysiu jums).

Na o šįkart galiu tik pristatyti jums akių šešėlių paletę ir parodyti mažą pavyzduką, ką galima su ja nuveikti.

(atsiprašau už kleksiukus ant paletės, ji, galima sakyti, užfiksuota veiksme, tad nespėjau nė nuvalyti)

Taigi, gamintojai iš Make Up Acedemy (apie šią firmą rašiau ir anksčiau) sukūrė paletę, kurios pavadinimas - "Smokin" - pakankamai aiškiai atspindi paskirtį - ji sukurta dūminiam akių makiažui. Beveik nėra abejonių, kad šis MUA gaminys - pigesnė Urban Decay paletės "Smoked" versija (net pavadinimai beveik vienodi) - spalvos ir net jų išdėstymas paletėse beveik identiškas, tiesa, negaliu jų lyginti nes Urban Decay kosmetika man tikrai neįperkama. Palyginimui - MUA paletė kainavo man 6 svarus (apie 25 litus), tuo tarpu Urban Decay paletė kainuoja 36 svarus (apie 150 litų), už abi paletes reikėtų papildomai sumokėti siuntimo mokestį.

Taigi, ko galite tikėtis iš MUA "Smokin" paletės ir ar verta jai išleisti tuos 25 litus (plius siuntimas iš Anglijos)?  Mano manymu, tikrai taip! Tai vienas geriausių mano bandytų MUA produktų (jis šią vietą dalinasi su "Fashionista" lūpdažiu, kurį aprašiau čia). Tiesa, rizikuoju pasirodyti ne itin reikli produktams - mat retai mano tinklaraštyje galite išvysti kažką, kas man labai nepatiktų, tiesa, taip yra dėl to, kad labiausiai noriu jums pristatyti produktus, kuriuos mėgstu ir su džiaugsmu naudoju pati,o įrašai apie mane nuvylusius produktus vis kaupiasi užrašų knygelėje ir laukia savo eilės - juk kur kas maloniau kalbėti apie tai, kas patinka!


Taigi, jums turėtų patikti MUA "Smokin" akių šešėlių paletė, jeigu:
  • Dažnai renkatės dūminį akių makiažą;
  • Norite išbandyti ryškesnius atspalvius, tačiau bijote, jog įsigijusi ryškią paletę jos nenaudosite. Mano manymu,  "Smokin" paletėje puikus ryškių ir neutralesnių spalvų santykis - jei vis dėlto pabandysite ir suprasite, kad žali ar mėlyni atspalviai ne jums, neteks nukišti peletės į stalčių - galėsite naudoti įprastesnes spalvas.
  • Mėgstate blizgesį. Šioje paletėje yra keturi matiniai ir šeši blizgūs atspalviai. Man tai nėra minusas - blizgūs atspalviai tikrai paįvairina vakarinį makiažą.
  • Norite, kad užtektų vienos paletės visam akių makiažui. "Smokin" pliusas tas, kad joje yra viskas ko reikia - šviesus atspalvis akių kampučiams arba antakio linkiui pabrėžti, vienas persikų spalvos atspalvis, kuris gali būti naudojamas viso voko padengimui, dvi spalvos dūminiam efektui kurti - pilkšvai rusva (neutralesniam variantui) ir juoda (klasikiniam dūminiam makiažui), dūminiam makiažui įprasti (sidabrinis ir auksinis) atspalviai ir kiek neįprastesni (violetinis, žalias, mėlynas). Be to, paletėje pridėtas akių pieštukas. Jis taip pat tinkamas būtent dūminiam makiažui, mat jį lengva išsklaidyti (dėl šios priežasties nepatarčiau jo naudoti kaip įprasto akių pieštuko, jis neišlaikys griežtos linijos). 
  • Mėgstate, kai atspalviai turi pavadinimus (bent man tai nebūtina, bet labai maloni smulkmena).
  • Už nedidelę kainą norite geros kokybės ir daug produkto. Šešėliai tikrai pigmentuoti, pakuotėje yra 17g produkto.
 Ši akių šešėlių paletė jus nuvils, jeigu:
  • Tikitės tvirto įpakavimo. Paletei naudotas pigus ir gan greit lūžtantis bei susibraižantis plastikas (kartą ant žemės nukrito kita mano turima MUA paletė su tokiu pačiu įpakavimu, iškart skilo dangtelis). Taigi, jeigu ketinat naudoti paletę namie, viskas gerai, bet jei norite, kad ji keliautų su jumis visur, kur tik prireiks - atkreipkite dėmesį į tai, kad pakuotė gan trapi.
  • Tikitės labai ilgo šešėlių laikymosi. Kaip ir visiems kitiems šešėliams, šiems patariu naudoti pagrindą, tada jie išlieka tikrai ilgai. Tačiau jei šešėlius tepsite tiesiai ant voko, jie laikysis apie 2 val.
  • Norite labai geros sudėties. Šioje paletėje yra parabenų, sudėtinės dalys nėra ekologiškos. Tačiau, tą patį galima pasakyti ir apie gerokai brangesnės kosmetikos gamintojų produktus. 


Taigi, aš šiai paletei dedu pliusą ir rodau, kaip atrodo šie atspalviai ant odos:


(kad ir kaip stengiausi nutaikyti apšvietimą fotografuojant, atspalviai vistiek gavosi šiek tiek tamsesni, nei atrodo gyvai, tačiau nuotrauka puikiai parodo šešėlių pigmentaciją)

Taigi, kaip matyti nuotraukoje, šviesiausi matiniai atspalviai linkę trupėti, todėl su jais reikia dirbti atsargiai, tačiau naudojant juos ant šešėlių pagrindo, jie kuo puikiausiai laikosi vietoje. Blizgūs atspalviai malonesnės tekstūros, tepasi tolygiau. Visų spalvų intensyvumas gali būti koreguojamas uždedant dar vieną sluoksnį.

Atspalviai pirmoje eilėje (iš kairės): 

Glory - šviesiausias ir mažiausiai pigmentuotas atspalvis.
Boudoir - nuostabi persikinė spalva, vos vos ryškesnė už odą. Deja, ant mano rankos ji neišryškėja, tačiau man patinka ja padengti visą akies voką - atrodo natūraliai ir gaiviai.
Ghost - mane nuvylusi spalva. Prieš įsigydama paletę maniau, kad tai bus mano mėgstamiausias atspalvis (labai mėgstu pilką spalvą), tačiau teko nusivilti. Spalva pernelyg šviesi, užtepus ją ant voko ji suteikia švytėjimą, mat turi blizgių dalelių, tačiau nėra tokia sodriai pilka, kaip kad atrodo paletėje.
Fantasy - mano mėgstamiausia spalv visoje paletėje. Nuostabus šlapio asfalto atspalvis, nei pilka, nei ruda. Puikiai tinka ryškinti lietuvaitiškus antakius, nuostabiai atrodo ant akies voko, labai pigmentuota, pakanka vieno sluoksnio. Tiesa, gan sunku šią spalvą išsklaidyti.
Mythical - tiesiog juoda. Nėra itin tamsi, tačiau dengiant kelis sluoksnius galima išgauti neblogą efektą, nelinkusi daug byrėti, kas yra didelis pliusas.
Broken - pavadinčiau tai tamsia aukso spalva . Gražiai žėri, gerai dengiasi, puiki spalva.

Atspalviai antroje eilėje (iš kairės):

Icon - puikus pavadinimas, atitinkantis spalvą - su ja akys išties atrodo nuostabiai. Man patinka tai, jog ši spalva realiai atrodo kiek kitaip, nei dėžutėje - ji nėra grynai violetinė, o tarsi violetinės ir bordo mišinys. 
Unleash - deja, ši spalva nėra viena iš mano mėgstamiausių - tam, kad atrodytų gražiai, reikia kelių sluoksnių.
Chaos - geras pasirinkimas žalių akių savininkėms. Labai sodrus žalios atspalvis.
Wicked - šią spalvą pavadinčiau tamsaus sidabro, nors tai gal ne itin tikslu - tai tamsi, metališka spalva su blizgiomis dalelėmis. Pigmentuota, gerai dengiasi.
Na, ir galiausiai pieštukas, pakaankamai juodas, gerai slysta, gerai susilieja. Vis dėlto, man, mėgstančiai griežtesnę kontūro liniją, jis ne itin naudingas. Tiesa, viena šiek tiek erzinanti smulkmena - pieštukas neturi kamštelio. Be to, prie pakuotės jis pritvirtintas klijais, tad pirmą kartą buvo gan sunku jį atlupti.


Na, o dabar rodau, ką su šia palete galima nuveikti (bei dar kartą atsiprašau dėl prastos kokybės nuotraukų). Ačiū Karolinai, kuri sutiko pabūti mano modeliu.

PRIEŠ:

PO:

Šiam makiažui naudojau Boudoir, Ghost, Fantasy, Mythical bei Glory. Kaip visada, noriu pabrėžti - nesu makiažo specialistė, tiesiog mane domina dekoratyvinė kosmetika ir leidžiu sau paeksperimentuoti!O kokias akių paletes jūs naudojate dūminiam makiažui? Kaip visada, lauksiu jūsų nuomonių ir pastebėjimų komentaruose!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą