05 balandžio 2014

"Pelenė" 2014 - džiugūs atradimai!

Turbūt jau girdėjot, jog kovo 4-6 dienomis "Litexpo" parodų rūmuose vyksta grožio industrijos paroda "Pelenė". Nors šį savaitgalį mane kaip tyčia spaudžia rašto darbai, kuriuos reikia priduoti pirmadienį, nusprendžiau, kad bent vieną dieną būtinai reikia paskirti parodos aplankymui. Prikalbinau kartu keliauti mamą, sesę ir dukterėčią (ji parodoje prasivėrė ausis! Su džiaugsmu ir visai be ašarų:)) , tad labai smagiai praleidom popietę. Viską apvaikštinėjom, apžiūrinėjom, paroda paliko tikrai neblogą įspūdį, tik gal kiek nusivyliau, nes neišvydau visų kosmetikos gamintojų, kuriuos tikėjausi išvysti. Na, bet šis renginys labiau orientuotas į profesionalus, tad negaliu skųstis, būtent profesionalios kosmetikos buvo itin daug.

Kadangi prieš parodą nusprendžiau, jog joje neišleisiu gausybės pinigų, nes ir taip turiu laaabai daug kosmetikos, įsimečiau į piniginę tik penkiasdešimtinę ir nusprendžiau nusipirkti nebent ką nors iš nebandytų gamintojų produkcijos. Ir net nesitikėjau, kad man pavyks rasti tai, ko jau labai labai seniai norėjau ir dar taip nebrangiai... Taigi, rodau, ką parsinešiau iš parodos:

Gavau porą mėginukų iš L'occitane, tiesa, tikėjausi parodoje prisirinkti jų kiek daugiau, bet daugiausiai juos dalino kažką perkantiems... Bet ir šiais dviem, mano mėgstamų gamintojų, tikrai džiaugiuosi :)

Įklotai, į kuriuos gal ir nebūčiau atkreipusi dėmesio, tačiau labai sudomino tas faktas, kad pirmieji, pagaminti Lietuvoje! Be to, jie tikrai labai ploni, pagaminti iš natūralios medvilnės, o sparneliams pritvirtinti prie kelnaičių naudojami natūralūs klijai... Žodžiu, nusprendžiau išmėginti!


O pabaigai... Intriga! Parodoje radau "Sleek" stendą - tai kosmetika, kurią jau seniai norėjau išbandyti (ką ten norėjau, tiesiog be galo nekantravau, jau buvau išrinkusi visus norimus atspalvius ir skaičiavau, kiek kainuos siuntimas iš Amerikos į Lietuvą...) ir štai, ji PAGALIAU Lietuvoje! Tiesa, kol kas tik internetiniame puslapyje, be to, nėra visų atspalvių, tačiau tai puiki pradžia! Kol kas išlaikysiu paslaptyje tai, ką nusipirkau, tačiau jau artimiausiu metu laukite apžvalgos!!!


Taigi, pernelyg neišlaidavau, tačiau įsigijau tikrai puikių dalykų, labai nekantrauju, kada juos išbandysiu ir galėsiu įspūdžiais pasidalinti su jumis! Tai tokios naujienos iš šiųmetės "Pelenės", o aš keliauju toliau mokytis ir, praėjus sunkiajam pirmadieniui, laukite naujų apžvalgų!

1 komentaras: