02 balandžio 2014

Pavasarinis švarinimasis

Nors lauke dar šalta, bet pasukus laiką diena pailgėjo, vis daugiau šviesos ir saulės žadina mane iš žiemos miego - atsirado daugiau energijos viskam, net tvarkymuisi! Susitvarkiau spintą ir žieminius drabužius paslėpiau iki kito sezono, sunkius batus pakeitė lengvučiai nauji bateliai, kuriais labai džiaugiuosi... Po spintos atėjo eilė stalčiams - pasirodo, jau senokai juos tvarkiau, tad atradau visokių senų užrašų lapelių, visokiausių prisiminimų, laiškų... Nežinau, kaip jums, bet man stalčius reikia tvarkytis viiiisą dieną, nes kur kas daugiau laiko praleidžiu apžiūrinėdama užmirštus daiktelius, kuriuos atradau, nei iš tiesų tvarkydamasi :) Žodžiu, susitvarkiau kambarį iš pagrindų (tik langus liko išsiplauti...), tada nusprendžiau pasirūpinti vonios kambariu, gražiai susidėlioti visokius kremukus, dušo želes, peržiūrėti, ar kuriems nors produktams jau metas keliauti į šiukšlinę...
Deja, pabaigiau savo labai mėgstamą veido šveitiklį, bet prieš išmesdama pakuotę atkreipiau dėmesį, kad šiuo metu turiu net kelis veido šveitiklius iš "Garnier", tad nusprendžiau padaryti šiokį tokį palyginimą ir jums apie juos papasakoti. Taigi, pakalbėkim ne tik apie pavasarinį namų švarinimąsi, bet ir apie savo odos švarinimą, kad ne ką mažiau svarbu!

(aiškiai matyti, kuris buvo labiausiai naudojamas...)


Taigi, pradėsiu nuo šveitiklio, kurį naudojau ilgiausiai - Garnier Clean Detox.


Šį šveitiklį kažkur prieš metus laimėjau "Garnier" konkurse. Prieš rašydama šį įrašą ieškojau jo parduotuvėse, bet neberadau, gal nebegamina, ar bent jau nebeveža į Lietuvą? (Jei kas matėt, komentaruose raštėlkit kur, būsiu labai dėkinga!) Taigi, šios 150ml gaminio pakuotės man užteko metams, nors naudojau tikrai dažnai. Man patiko tai, jog šio šveitiklio dalelės pakankamai švelnios, nerėžia odos, tačiau ją maloniai nušveičia. Kvapas labai švelnus ir neerzinantis, pakuotė nekelianti nepatogumų - nėra taip, kad produktas nuolat varvėtų ar kaip tik būtų sunku jį išspausti. Tačiau geriausia šio šveitiklio savybė užkoduota jo pavadinime - "Detox". Kažkaip netikėtai atradau, jog šis šveitiklis geriausias išsigelbėjimas po nemiegotos nakties. Kažkada po visų sesijos vargų atsikėliau tikrai nekaip atrodydama: oda paburkus, papilkėjus... Įprastai šį šveitiklį naudodavau tik du kartus per savaitę, kaip ir dėrėtų naudoti šveitiklį, ir dažniausiai vakare, tačiau tą rytą kažkodėl nusprendžiau jį panaudoti ir...o stebuklai! Nuo tada "Clean Detox" ėmė gelbėti mano rytus po nakties praleistos mokantis, ar naujųjų metų rytą po šampano padauginimo... Žodžiu, kaip ir žada gamintojai, šis šveitiklis tikrai padaro odą šviesesne, suteikia jai gyvybingumo. Dar vienas pastebėjimas - man labiausiai patiko šį šveitiklį nusiplauti šaltu/lediniu vandeniu - lengviau pabusti ir dar labiau sumažėja odos paburkimas. Taigi, vertinu "Clean Detox" laaabai teigiamai ir tikrai įsigysiu jo dar (jei tik atrasiu:))


 Garnier Pure Active turbūt vienas populiariausių ir daugiausiai reklamuojamų "Garnier" produktų, kartu su visais patobulinimais ("Pure Active 3 in 1", "Pure Active Intensive", "Pure Active Anti-Acne"...) Patobulintų šveitiklių nebandžiau, tačiau šis manęs labai nesužavėjo. Taip pat įsigijau jį prieš metus, jo kiekis - taip pat 150ml, tačiau sunaudojau jo tikrai nedaug, gerokai mažiau, nei pusę (ir tai pusei teks keliauti į šiukšlinę, nes galioja metus...) Pagrindinė priežastis, kodėl jis man ne itin patinka - labai šiurkščios šveičiamosios dalelės. Teigiama, kad produktą reikia naudoti du kartus per dieną, bet kasdien naudojant taip smarkiai šveičiantį produktą, galima pakenkti odai - ji bus per daug nušveista, todėl "kompensuodama" ims labiau riebaluotis. Aš naudojau šį šveitiklį du kartus per savaitę, to tikrai gana, nepasakyčiau, kad jis daro stebuklus - taip, pašalina nušerpetojusią odą, bet tai padaro bet kuris šveitiklis. Produkto kvapas labai specifinis ir stiprokas, toks "švaros" kvapas, man jis patinka, tačiau jautresnius kvapams gali erzinti. Apibendrinant - šveisti šveičia, bet spuogų nesumažina, yra gerokai per šiurkštus jautriai odai, tad siūlau nebent normalios odos savininkėms ir savininkams.


Garnier Pure Active Fruit Energy - vienas naujausių "Garnier" produktų. Susigundžiau jį įsigyti dėl fantastiško citrusinių vaisių kvapo - naudojant šį prausiklį ryte tas kvapas gerokai prabudina. Pats šveitiklis - labai švelnus, nesmarkiai šveičia, tikrai gali būti naudojamas kasdien (kaip ir siūloma ant pakuotės). Aš mėgstu jį naudoti po to, kai nusivalau makiažą - jis puikiai pašalina paskutinius makiažo likučius, veikia panašiai, kaip gelinis prausiklis. Žodžiu, tai gan universalus produktas, aš mėgstu jį įsimesti kažkur keliaudama - kasdien naudoju vietoj prausiklio, o norėdama daugiau šveitimo, tiesiog smarkiau pamasažuoju odą. Vis dėlto, iš šių produktų jis užima viduriuką - nors yra geresnis už įprastą "Garnier Pure Active", nepranoksta "Garnier Clean Detox". 

 Taigi, tokia "Garnier" veido šveitiklių apžvalgėlė, tikrai bus įrašų ir apie kitų gamintojų šveitiklius, tiesiog šįkart pasitaikė gera proga palyginti tris to pačio gamintojo produktus.

O jums ar teko bandyti "Garnier" veido šveitiklius? Kuris labiausiai patiko ir kodėl?

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą