08 kovo 2014

Stebuklingas vandenėlis grožiui!

Micelinis vanduo jau turbūt visiems gerai žinomas, išbandytas ir apkalbėtas. Jeigu vis dėlto kažkam neteko girdėti kas tai, micelinis vanduo - "dispersinis micelinis tirpalas, vanduo su, jei taip galima sakyti, pakibusiomis riebiųjų rūgščių micelėmis, kurios, prisilietusios prie odos, pritraukia nešvarumus kaip magnetas, nepažeisdamos epiderminio sluoksnio." (štai tokį konkretų aprašymą radau čia)

Skamba labai sudėtingai, bet paprasčiau tariant, jis gerai valo makiažą. Labai gerai!

Mano pirmoji pažintis su miceliniu vandeniu buvo tada, kai kosmetologė pasiūlė vietoj įprasto prausiklio išbandyti "Bioderma Sebium H2O". Turiu laaabai problematišką odą, todėl man itin svarbus jos valymas. Prausikliai, kurie skirti riebiai ir problematiškai odai labai išsausindavo skruostus, prausikliai, skirti normaliai odai - nepakankamai nuvalydavo nešvarumus. "Biodermos" micelinio vandens atradimas pakeitė mano kasdienę veido valymo rutiną į gerąją pusę. Jausmas - lyg valyčiausi veidą paprastu vandeniu - labai lengvas, nepaliekantis jokio "riebalinio" jausmo, nestipraus ir malonaus kvapo. O rezultatas - tikrai labai švariai nuvalytas veidas, jo netempia (kaip man būna nuo tų putojančių gelinės konsistensijos prausiklių). Geriausia tai, kad šitas vandenukas tobulai nuvalo makiažą - man užtenka vieno vatos diskelio (iš abiejų pusių :)), kad nusivalyčiau akių šešėlius, tušą bei pudrą. Na va, štai ir šis stebuklas:
 (buteliukas jau tuščias...tai turbūt tik parodo, kad labai su malonumu naudojau šį valiklį)

Vis dėlto, pabaigusi du buteliukus šio gėrio, nusprendžiau išbandyti kitokį micelinį vandenį - nors "Biodermos" kokybė pralenkė visus mano lūkesčius, deja, jo kaina pasirodė kiek per didelė. Taigi, kai "Panoramos" grožio mėnesio metu "L'oreal" atstovė man pasiūlė su nuolaida išbandyti jų firmos produktą, ilgai nedvejojau. 

(tiek išnaudojau per dvi savaites)

Pirmas įspūdis - "L'oreal" priemonė šiek tiek sunkesnė. Net nežinau kaip paaiškint, tiesiog su "Bioderma" valantis veidą atrodo, lyg naudotum paprastą vandenuką, tuo tarpu "L'oreal" priemonė palieka vos vos sunkesnį (panašų į makiažo valiklio) jausmą. Su šiuo miceliniu vandeniu makiažas nusivalo kiek prasčiau (man reikia dviejų vatos diskelių tam, kad nusivalyčiau šešėlius, tušą ir pudrą), bet rezultatas tikrai geresnis nei įprasto makiažo valiklio. Panaudojus šį micelinį vandenį odos netempia, ji nesausėja. 

Esminis skirtumas tarp šių dviejų micelinių vandenukų tas, kad nuvalius veidą su "Bioderma Sebium H2O" veido oda jaučiasi "pamaitinta", išlieka drėgna (jausmas kaip panaudojus veido toniką), tuo tarpu po "L'oreal Skin Perfection" oda tiesiog lieka švari nuo makiažo, bet nesijaučia to "pamaitinimo". Panaršiau savo labai mėgstamame puslapyje "Kosmetikos DNR" ir paaiškėjo, kad šių priemonių sudedamosios dalys skiriasi - "Bioderma" savo sudėtyje turi daugiau įvairių ingredientų, kurie drėkina ir minkština odą. 

Taigi, o dabar suveskim visus už ir prieš:"L'oreal Skin Perfection" vs "Bioderma Sebium H2O"


                                   L'oreal Skin Perfection                                  Bioderma Sebium H2O
                                   1. Kaina: ~22 Lt                                             1. Kaina: ~43Lt
                                   2. Kiekis: 200 ml                                            2. Kiekis: 250 ml
                                   3. Sudėtis: Kosmetikos DNR                            3. Sudėtis: Kosmetikos DNR
                                                                                                       4. Alternatyva (sausai odai) : Kosmetikos DNR

Taigi, mano išvada tokia: jei ieškot nealergizuojančio makiažo valiklio - idealiai tiks "L'oreal" priemonė, jei norisi, kad oda būtų valoma giliau - "Bioderma" nepakeičiamas :)

O jums ar teko bandyti micelinį vandenį? Papasakokite savo įspūdžius komentaruose!

4 komentarai:

 1. Labai issami apzvalga :) Ir dar rekomenduociau isbandyti Garnier micelini vandeni, as ir savo bloge aprasiau ir visiems kitiems rekomenduoju, tikrai geris :))

  www.curvyliciousme.com

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Būtinai užmesiu į jį akį, ne pirmą kartą girdžiu gerus atsiliepimus, bet kiek mačiau, tai tik neseniai atsirado Lietuvoje, dar nespėjau išbandyti

   Panaikinti
  2. INDRE, GAL GALETUMETE IDETI NUORODA KUR JUSU GARNIER MICELINIO VANDENS APZVALGA.

   Panaikinti
 2. Anonimiškas12 gruodžio, 2015

  Geriausias Garnier Micelinis vanduo.Pati turiu problematiska/jautria oda- jis man labai tinka.Lorealio sis nepatiko,o Bioderm riebiai odai isigijau siandien.Pirmas ispudis visai nieko,bet po Garnier pirmo bandymo oda jautesi " gaivesne " :)

  AtsakytiPanaikinti