17 kovo 2014

MUA - gražiems bučkiams!

Prieš gerą mėnesį nusprendžiau save palepinti ir užsisakyti šiek tiek (na gerai jau, visą kalną) dekoratyvinės kosmetikos iš MUA (Make Up Academy). Tai tikrai labai pigios kosmetikos gamintojai, tačiau prisiskaičiau daug gerų atsiliepimų apie jų gaminius ir nusprendžiau keletą jų įsigyti. Deja, MUA kosmetikos negalima įsigyti Lietuvoje, tačiau užtaikiau dieną, kai jų internetinėje parduotuvėje buvo taikomas nemokamas siuntimas ir, palaukusi ~10 dienų kol mano prekės atkeliaus iš Anglijos, jau galėjau jas išbandyti! O pabandžiusi padariau išvadą, kad MUA produktai tikrai vertesni daugiau, nei jie kainuoja. Šiandien noriu jums papasakoti apie produktus, skirtus lūpoms (bet tikrai dar sulauksite ir kitų MUA produktų, kuriuos įsigijau, apžvalgos!)


(štai kokį nemažą krepšiuką produktų, skirtų lūpoms, prisirinkau:))

Rinkdamasi prekes MUA internetinėje parduotuvėje, labiausiai susidomėjau "Lip Trio" rinkinukais, kuriuos sudaro trys skirtingų spalvų lūpų blizgiai. Labai laukiau šio produkto, tačiau gavus paaiškėjo, kad jis ne visai toks, kokio tikėjausi. Užsisakiau jį dviejų spalvų: "Lip Trio Siren" ir "Lip Trio Temptress".

Lip Trio SirenPirmas pastebėjimas - dėžutė pasirodė mažesnė, nei tikėjausi, produkto joje - ne itin daug (keista, bet nei MUA tinklapyje, nei ant dėžutės neradau nurodyto produkto kiekio...). Pridėtas lūpų blizgio aplikatorius, bet man jis pasirodė ne itin naudingas. Šios mini lūpų blizgių paletės įprasta kaina - 2.50 svarų, t.y. kažkur apie 10 litų, tačiau man pavyko įsigyti su 50proc. nuolaida. Na, o dabar prie reikalo, ar tos spalvos ir ant lūpų atrodo taip gražiai, kaip pakuotėje? 


Iš pradžių pabandžiusi spalvas šiek tiek nusivyliau, mat tikėjausi ryškesnio rezultato, bet, vis dėlto tai juk ne lūpų dažai, o tik blizgiai, todėl jie duoda tik subtilų toną (bet tos spalvos pakuotėje atrodė taip gražiai... Tikrai ieškosiu tokių lūpdažių!). Šviesiausia spalva - ideali siekiančioms natūraliai atrodančių lūpų. Vidurinė (man labiausiai patikusi iš šių trijų atspalvių) - labai žavi, natūrali bet su subtiliu persikiniu atspalviu. Paskutinioji, "uogų" spalva man taip pat labai patiko, tačiau pastebėjau, kad ji tepasi kiek prasčiau, nei pirmosios dvi (visas jas tepiau pirštais). Vis dėlto, visos spalvos ant lūpų jautėsi maloniai, nebuvo kai kuriems blizgiams būdingo tąsumo, lipnumo jausmo, lūpos neišsausėjo. Blizgiai išsilaikė apie porą valandų, tačiau po kiekvieno valgio ar gėrimo tikrai reikėtų pasidažyti vėl.

Lip Trio Siren jums patiks jeigu:
 • Ieškote neutralių atspalvių;
 • Norite kažko, ką galėtumėte naudoti ant savo turimų lūpdažių;
 • Mėgstate "drėgnų lūpų" efektą;
 • Nenorite skirti daug laiko kruopčiam lūpų dažymuisi (blizgį galima paprasčiausiai užsitepti pirštu);
 • Esate nieko prieš kas kelias valandas atnaujinti lūpų spalvą;
 • Ieškote nebrangaus produkto.
Lip Trio Siren jus nuvils jeigu:
 • Tikitės tokio atspalvio, kokį matote dėžutėje;
 • Norite ryškaus efekto;
 • Tikitės visą dieną išliekančios spalvos.

Lip Trio TemptressKol rinkausi prekes internete, šios trys raudonos spalvos man neatrodė tokios žavios, kaip prieš tai aptartos lūpų blizgių paletės atspalviai, o jas išbandžiusi pastebėjau, kad visos spalvos ant lūpų atrodo...beveik taip pat!
(spalvos nuo šviesiausios)

Skirtumas tarp šviesiausios/ryškiausios ir vidurinės spalvos laaabai neryškus! Atrodo, kad tai visiškai tas pats atspalvis, tik gal šiek tiek daugiau pigmento. Paskutinis atspalvis su šiek tiek blizgučių - pakuotėje jie matosi kur kas geriau, nei ant lūpų. Žodžiu, šiek tiek nusivyliau spalvų vienodumu, tačiau jos visos tikrai ryškios, gražiai atrodo tiek vienos, tiek ant lūpdažio. Visas spalvas tepiau pirštais, tačiau manau, jog jas būtų geriau tepti teptuku (jos pakankamai ryškios ir pirštu nepavyksta lūpų padengti taip tolygiai, kaip norėtųsi). Spalvos ant lūpų laikėsi apie porą valandų.

Lip Trio Temptress jums patiks jeigu:
 • Norite išbandyti ryškesnes spalvas, tačiau dar nesate pasiryžusi raudonam lūpdažiui;
 • Norite vienoje vietoje turėti tiek paprastą, tiek blizgių dalelių turinčią spalvą;
 • Ieškote raudono atspalvio, kuris tinka net dieniniam makiažui ir nėra per daug iššaukiantis;
 • Ieškote lūpų blizgesio, kuris paryškintų jau turimą lūpdažį.
Lip Trio Temptress jus nuvils jeigu:
 • Tikitės ryškaus skirtumo tarp šių trijų atspalvių;
 • Norite, kad spalva išliktų visą dieną.
 Žodžiu, bendras šių blizgių vertinimas tikrai neblogas, gal ne visai tai, ko tikėjausi, tačiau juos tikrai sunaudosiu, nors ir nesu įsitikinusi, ar pirksiu dar kartą.

Love Heart lūpų balzamas
Įsigijau šį lūpų balzamą (10g produkto) už vieną svarą (įprastai jis kainuoja 2 svarus, apytiksliai 8 litus su centais). Kaip įsigijusi už tokią mažą kainą, skųstis negaliu - nepermokėjau. Tačiau ir kokybė kaip už kelis litus. Antrą kartą nepirkčiau - sudėtis prasta, galiu rasti nors ir brangesnį, bet tikrai sveikesnį ir naudingesnį produktą savo lūpoms (kad ir kokosų aliejų). Įsigijau šį lūpų balzamą tikėdamasi, jog jis ne tik drėkins, bet ir turės ryškų atspalvį, deja, jo nesimato, be to, priemonė turi ne itin malonų cheminį kvapą bei yra klampi/lipni.

Love Heart lūpų balzamas jums patiks jeigu:
 • Jums ne itin svarbi sudėtis, svarbiausia, kad produktas drėkintų lūpas;
 • Jus žavi graži pakuotė.
Love Heart lūpų balzamas jus nuvils jeigu:
 • Tikitės kažko sveiko ir naudingo lūpoms;
 • Tikitės, jog balzamas turės (bent kažkokį) atspalvį;
 • Norite, jog priemonė būtų bekvapė (ar bent jau kvepėtų maloniai...)
Taigi, šis lūpų balzamas - nusivylimas, gerai bent jau tiek, kad įsigijau jį labai pigiai. Nerekomenduoju, tikrai manau, kad tą vieną ar du svarus galima išleisti geresniems dalykams.

Lūpų pieštukas Red Drama Šis itin ryškus lūpų pieštukas vienas iš labiausiai mane pradžiuginusių pirkinių iš MUA. Jo pastovi kaina - 1 svaras (apie 4 litus), o rezultatas atrodo tikrai brangiau! Man ypač patiko tai, kad gaminio kamštelis - su įmontuotu drožtuku, tai labai patogu ir higieniška. Labiausiai nustebino tai, kad pieštukas labai gerai atrodo vienas ir puikiausiai atstoja matinį lūpdažį, be to, tikrai ilgai išlieka, nesitepa. Jis lengvai slysta, yra minkštas.
 (kairėje - vien tik pieštukas, dešinėje - pieštukas ir šviesiausio atspalvio blizgis iš "Lip Trio Temptress")

Lūpų pieštukas "Lip Drama" jums patiks jeigu:
 • Norite ryškios matinės spalvos;
 • Jums patinka minkšti, lengvai slystantys lūpų pieštukai;
 • Ieškote pieštuko, kuris ilgai išlieka, nesitepa;
 • Vertinate patogumą - įmontuotas kamštelyje drožtukas tikrai labai praktiškas.
 Lūpų pieštukas "Lip Drama" jus nuvils jeigu:
 • Ieškote blizgumą turinčio lūpų kontūro;
 • Mėgstate kietesnius lūpų pieštukus.

Fashionista Double Take lūpdažis

 

 
 

Na štai, pabaigai pasilikau sau labiausiai patikusį pirkinį - tiesiog fantastišką lūpdažį. Tai Aubergine (baklažano) atspalvis, įprastai tokių nenešioju ir labai abejojau dėl jo pirkimo - buvau išsirinkusi kūno spalvos atspalvį iš Fashionista kolekcijos, tačiau juos išpirko prieš pat mano nosį, o pabandyti kažką iš tos kolekcijos labai norėjau, todėl surizikavau ir...esu labai labai patenkinta! Šis lūpdažis įprastai kainuoja 7 svarus (netoli 30 litų), tačiau per išpardavimą įsigijau jį už 1.5 svaro. Galiu patikinti, kad jis tikrai vertas visų 30 litų ir man labai pasisekė, kad jį nusipirkau pigiau, dabar galvoju, gal dar bent vieną tokį nusipirkti, kol vis dar akcija...:) Dar šis tas - šis lūpdažis laaabai ryškus ir kiek teplokas (todėl ir reikia naudoti lūpų pieštuką, kad spalva "nepabėgtų), todėl tikrai nesiūlau juo dažytis prieš einant į pasimatymą bučiuotis! Be to, lūpdažis gan sunkiai nusivalo, todėl atkreipkite į tai dėmesį! Na gerai, baigiu plepėti ir rodau rezultatus (atsiprašau, kad taip kreivai šleivai pasidažiau - kažkur nukišau lūpų teptuką, be to, kartu su šiuo lūpdažiu būtinai reikėtų naudoti lūpų pieštuką, bet nenorėjau, kad jis pridėtų papildomos spalvos, todėl nenaudojau):


"Fashionista Double Take Aubergine" lūpdažis jums patiks jeigu:
 • Ieškote sodrios ir išskirtinės spalvos;
 • Norite lūpdažio, kuris nesausintų lūpų;
 • Jums patinka kreminės tekstūros lūpdažiai;
 • Jums netrukdo tai, kad su šiuo lūpdažiu reikės naudoti dar ir lūpų pieštuką.
"Fashionista Double Take Aubergine" lūpdažis jus nuvils jeigu:
 • Ieškote visiškai matinės spalvos;
 • Nemėgstate naudoti lūpų pieštuko ir tikitės, kad ir be jo lūpdažis atrodys puikiai;
 • Nenorite kaskart po valgio atnaujinti lūpų dažų;
 • Tikitės lūpų dažus nusiplauti vandeniu.

Na štai, koks ilgas šios dienos įrašas išėjo, net nesitikėjau, kad tiek daug prirašysiu, bet labai jau norėjau su jumis pasidalinti savo atradimais ir patarimais apie MUA gaminius!

O jums ar teko bandyti Make Up Academy produkcijos? Ar norėtumėte daugiau šio gamintojo apžvalgų? Kaip visada, lauksiu jūsų komentaruose!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą