23 vasario 2014

Šeštadienio pasilepinimas

Ar girdėjote apie PC "Panorama" vykusį grožio mėnesį? Skambus pavadinimas, bet man jis kažkodėl jokių teigiamų emocijų nesukėlė - nors ir dažnai užsukdama į "Panoramą" apsipirkti, nekreipiau dėmesio į dalinamas skrajutes su pažadais apie nemokamą makiažą, manikiūrą ir ekspertų konsultacijas. Būtų taip ir praėjęs visas grožio mėnuo be manęs, jei vakar su mama nebūčiau važiavusi batų ieškoti.
Pasirodo, rasti gražius, patogius ir dar pakankamai nebrangius batus - misija neįmanoma. Apėjusios visas įmanomas avalynės parduotuves nusivylusios jau ketinom traukt link namų, bet mama pastebėjo reklaminius dekoratyvinės kosmetikos stendus, prie kurių būriavosi nemaža eilė žmonių. Skeptiškai nusiteikusi jau norėjau eiti toliau, bet mama atrodė pasiryžusi avantiūroms ir nusprendė išbandyti siūlomą nemokamą manikiūrą. Aš nusižiūrėjau ryškią Maybelline spalvą, o mama pasirinko ramų L'oreal atspalvį. Štai, kaip vos po kelių minučių atrodė mano nagai:

Pirmas įspūdis apie "manikiūrą" - reikėtų jį vadinti lakavimu. Mano nagų forma tikrai buvo ne pati idealiausia, bet panelė, dirbusi prie Maybelline stendo, net nebrūkštelėjo jų dilde. Žinoma, nesiskundžiu - nagus ji nulakavo labai greitai, gražiai, spalvų pasirinkimas didžiulis, o dar nemokamai, tai išvis super. Tik tiek, kad nederėtų klaidinti renginio lankytojų - lakavimas yra lakavimas, o ne manikiūras. Bet, kaip bebūtų, ši reklaminė akcija savo darbą atliko - nuėjau nusipirkti lako, nes juk norisi taip pat nusilakuoti ir kojų nagus, o kur dar tas faktas, kad net vienas sluoksnis padengė nagą ryškia spalva (jei ką domina atspalvis, tai Maybelline Colorama 120). Žodžiu, reklama suveikė, laką įsigijau ir likau patenkinta. Nusprendžiau išbandyti ir kitą siūlomą akciją-atrakciją - nemokamą veido odos testavimą ir konsultaciją. L'oreal atstovė, atlikusi odos konsultaciją, pasirodė labai maloni - skyrė man nemažai laiko, išklausinėjo apie produktus, kuriuos naudoju, nors (savaime suprantama), siūlė savo firmos produktus, bet tuo pačiu patarė ir apie kitų firmų alternatyvas. Odos testavimas pasirodė visai įdomus procesas - specialiu aparatu buvo nustatyta mano odos drėgmė, riebalų kiekis ir elastingumas. Nors tie duomenys nesuteikė man kažkokios itin naudingos informacijos išskyrus dar vieną priminimą, kad reikia gerti daugiau vandens norint palaikyti odos drėgmę ir gerą būklę, vis dėlto buvo verta pabandyti vien tam, kad žinočiau, kas gi tas odos testavimas. Žodžiu, su mama įsijautusios į renginio nuotaiką mielai būtume dar ir po makiažą pasidariusios (o kodėl gi ne, kas, kad be progos?), bet eilės ten buvo didžiausios, todėl patingėjom laukti ir iškeliavom namo, bet smagios, su naujai nulakuotais nagučiais ir pilnom kišenėm mėginėlių:
 Ką aš galiu pasakyti - nors mano skeptiškumo šis renginys ir nepanaikino (vis dar kuo puikiausia suprantu, kad visi nemokami dalykėliai -reklama), bet bent jau jį sumažino. Na ir kas, kad įmonės kartais keik įkyriai reklamuoja savo produkciją? Nemokami mėginukai dar niekam nepakenkė, garantuoju, kad visos renginyje nagus nusilakavusios moterys buvo patenkintos, o tos, kurioms pasisekė pasidaryti nemokamą makiažą - išvis jautės devintam danguj. Juk kiek nedaug kartais reikia - paprasčiausio dėmesio. Kosmetikos pardavėjai tai kuo puikiausiai supranta, todėl ši reklama tokia veiksminga (oi, kiek moteriškių vakar mačiau su ką tik įsigytais Maybelline, L'oreal ir Garnier produktais..)- juk jei reikia rinktis iš dviejų panašių gaminių, visuomet mieliau pasirinksi tą, apie kurį TAU individualiai papasakojo. O jums ar teko apsilankyti "Panoramos" grožio mėnesio renginiuose? Ar išbandėt siūlomas nemokamas paslaugas, o gal taip pat kažką įsigijote? Lauksiu jūsų komentarų!

0 komentarai (-ų):

Rašyti komentarą